Nexus sprawdza program szkoleniowy w Chinach | MOTOFAKTOR

Nexus sprawdza program szkoleniowy w Chinach

Nexus Automotive International z sukcesem uruchomił na rynku chińskim cyfrowy program szkoleniowy "Leading Stars".

Program, uruchomiony we współpracy ze strukturą regionalną NEXMENTO, został uruchomiony 1 czerwca i w ciągu najbliższych sześciu miesięcy doczeka się sześciu N! Dostawców, z których każdy przewodzi w danym miesiącu, prezentując swoją indywidualną grupę produktów.

 

Czerwiec został ogłoszony Miesiącem Klimatyzacji Valeo, a start programu osiągnął imponującą liczbę ponad 800 wyświetleń.

 

Każdy miesiąc marki to hybryda szkoleń technicznych online i offline oraz działań marketingowych i komunikacyjnych.

 

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się podczas targów Automechanika Shanghai w grudniu, gdzie zostanie wybrana „najbardziej pożądana marka” i „najlepszy uczestnik” i otrzymają nagrody.

 

Nexus ma nadzieję przyciągnie co najmniej 1000 subskrybentów do „Leading Stars”, z ambitnym celem 5000 subskrybentów w drugiej rundzie w 2022 r.

 

„Leading Stars” jest organizowane na nowje platformie N! Academy WeChat, opracowanej specjalnie w celu zwiększenia inicjatyw cyfrowych na rynku chińskim.

 

Wraz z ożywieniem po COVID-19, Nexus zobowiązuje się do ciągłego wspomagania szybkiego rozwoju biznesu w regionie i upraszczania dostępu do rynku dla N! Dostawców za pośrednictwem jednego punktu kontaktowego i poprzez rozwijanie dedykowanych inicjatyw.

 

NEXMENTO zostało uruchomione w 2020 roku w celu konsolidacji potrzeb zakupowych spółek dystrybucyjnych w miastach Tier-2 i Tier-3.

 

Oprócz Leading Stars, Nexus i NEXMENTO w ostatnich miesiącach brały udział w różnych inicjatywach mających na celu rozwój działalności N! Członków.

 

NEXMENTO aktywnie uczestniczyło w QPzone China Aftermarket City Tour, który obejmuje dziewięć wydarzeń w dziewięciu głównych miastach Tier-2 i gromadzi wiodących lokalnych dystrybutorów i warsztaty z dobrymi zasobami dostawców.

 

Ponadto, we współpracy z Nexusem, NEXMENTO zorganizowało „na żywo” cztery szkolenia N! Academy, z N! Członkami i osobistym przedstawicielstwem N! Dostawców.

NEXMENTO stara się przyciągnąć więcej lokalnych wiodących graczy w Chinach do przyłączenia się do grupy, nie tylko łącząc ich ze społecznością (dostawcami lub kolegami członkowskimi), ale także dostarczając wartościowe usługi bezpośrednio obsługujące warsztaty i zwiększając lojalność wobec samych dystrybutorów i marki, z którymi mają do czynienia. Serwis jest najbardziej potrzebny na rynku.

Business Developer Nexusa w Chinach - James Zhang

Wierzymy, że wraz z odbudową po COVID-19 nasza N! Społeczność w Chinach stanie się jeszcze silniejsza dzięki lokalnemu i międzynarodowemu wsparciu, jakie zapewniamy zarówno N! Członkom i N! Dostawcom. Wspólnie z NEXMENTO stworzyliśmy prawdziwą synergię, aby pomóc dystrybutorom i producentom rozwijać ich działalność i być konkurencyjnymi na rynku. Planujemy zebrać naszą chińską społeczność pod koniec roku na szczycie Nexusa, na którym będzie również obecna społeczność Azji i Pacyfiku, aby zbadać nowe możliwości i być tam, aby wspierać ich działalność na rynku wtórnym.

Business Developer Nexusa w Azji - Bas Donders

 

Źródło: Nexus

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).