Nexus rozszerza działalność w Ameryce Północnej | MOTOFAKTOR

Nexus rozszerza działalność w Ameryce Północnej

person Adrian Januszkiewicz 14/11/2019

Nexus podkreślił swoją silną obecność w USA, dołączając do dorocznej Konferencji Biznesu i Edukacji AWDA oraz AAPEX 2019.

Światowy sojusz dodatkowo wzmocnił swoje zaangażowanie w regionie północnoamerykańskim, organizując posiedzenie zarządu w kurorcie w Nevadzie.

 

Odbywające się w dniach 2–7 listopada br. w Las Vegas konferencje AWDA i targi AAPEX wspólnie gromadzą wiodących producentów, dystrybutorów i dostawców z całego świata.

 

Te dwa pokazy były doskonałą okazją dla amerykańskiego zespołu Nexusa, w skład którego wchodzą Bas Donders, Dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Nexus Ameryka Północna i Fernando Passos, Koordynator dostawców w Nexus Ameryka Północna, aby przedstawić najnowszego N! Członka, Advance Stores Company, N! Dostawcom.

 

Advance Stores Company jest jednym z największych dostawców części zamiennych na rynku motoryzacyjnym w Ameryce Północnej, zatrudniającym łącznie 70 000 pracowników, obsługującym zarówno profesjonalnych instalatorów, jak i prywatnych klientów.

 

Firma prowadzi 4780 oddziałów pod marką Advance i 1231 niezależnych sklepów Carquest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Portoryko oraz na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Bahamach, Turks i Caicos, Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i Wyspach Pacyfiku.

Aby wypełnić naszą rolę jako akceleratora dla N!Społeczności jest niezbędne, aby przywództwo Nexusa było bliskie w terenie i w pełni świadome głównej dynamiki wzrostu na całym świecie. Dzięki naszej lepszej obecności w USA i wsparciu, jakie zapewniamy lokalnym stowarzyszeniom, już teraz wchodzimy w skład rynku wtórnego w tym kraju. Bas Donders Dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Nexus Ameryka Północna
Posiadanie naszego pierwszego BoD w USA to coś więcej niż tylko symbol. Jest to namacalny znak naszego wsparcia dla naszego amerykańskiego partnera N! Ameryka Północna i jego pięciu członków (Advance Stores Company, The Network, APA, Vipar i CDO Mexico) i zapewnienia szansy dalszego odkrywania ogromu nowych możliwości dostawców i N! projektów dostosowanych do rynku amerykańskiego. Gael Escribe CEO Nexusa

 

Nexus właśnie utworzył nowe centrum zarządzania dostawcami dla Ameryki Północnej z siedzibą w Chicago, które będzie zarządzane przez Fernando Passosa, obecnie Dyrektora ds. Rozwoju biznesu w regionie Ameryki Łacińskiej.

 

Jest to część strategicznego posunięcia mającego na celu zwiększenie i wzmocnienie relacji z dostawcami na całym świecie, przejście od podejścia centralnego dostawcy do zdecentralizowanego, aby doprowadzić Nexusa jeszcze bliżej bazy dostawców i być w jeszcze lepszej pozycji, aby pomóc im i jego członkom w rozwoju ich firm.

Cieszymy się, że firma Advance Stores Company postanowiła dołączyć do regionalnej N! Organizacji. Advance to potężny gracz na amerykańskim rynku części zamiennych i szanowana marka; jest mile widzianym dodatkiem do progresywnej grupy przedsiębiorców tworzących N! Ameryka Północna. Gael Escribe

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).