NEXUS powołał do życia SmartParts | MOTOFAKTOR

NEXUS powołał do życia SmartParts

person Adrian Januszkiewicz 16/11/2023

NEXUS Automotive International przedstawił swój nowy podmiot, SmartParts, który będzie zarządzał wdrażaniem marki DRIVE+. Jego CEO będzie Pascal Popis.

 

SmartParts to najnowsza ewolucja oferty usług NEXUS, stworzona w celu uzupełnienia jej podstawowej koncentracji na markach motoryzacyjnych premium, z korzyścią dla dostawców NEXUS.

 

Celem SmartParts jest:

 

  • Wdrażanie DRIVE+, ekskluzywnej marki członków NEXUS, co ma szybko zająć się zmieniającym się krajobrazem rynku części zamiennych na całym świecie. Organizacja ma dążyć do konsolidacji obecnych marek prywatnych członków NEXUS i oferować im na całym świecie podejście istotne regionalnie.
  • Wykorzystanie możliwości rozwoju produktów i zaopatrzenia w celu rozszerzenia usług w ramach sieci NEXUS i wspieranie „ciągłej” ewolucji w branży.
  • Rozwijanie działań transakcyjnych i zapewnienie dostawcom NEXUS nowych możliwości.

 

Wprowadzenie SmartParts stanowi znaczący krok naprzód w ofercie NEXUS. Strategia SmartParts jest całkowicie zgodna z nowymi ambicjami NEXUS na rok 2025, koncentrujące się na rozszerzeniu działań sourcingowych i transakcyjnych na całą branżę. Etos NEXUS polega na dostarczaniu zoptymalizowanych rozwiązań swoim członkom we współpracy z dostawcami – powiedział Gaël Escribe, dyrektor generalny NEXUS Automotive International.

 

Pascal Popis, CEO SmartParts - 11-2023
Pascal Popis, CEO SmartParts, Fot. NEXUS

Pascal Popis, który obejmie stanowisko CEO SmartParts ma 30-letnie doświadczenie w dużych globalnych organizacjach, połączone z odpowiedzialnością handlową i P&L. Przez 13 lat był odpowiedzialny za jednostkę biznesową Philips/Lumileds Automotive Lighting, w tym za działalność OEM, Aftermarket i Digital w 32 lokalizacjach na całym świecie. Był współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym LMI GmbH, start-upu oferującego dane techniczne i wywiady rynkowe dla branży oświetlenia samochodowego.

 

 

 

Źródło: NEXUS

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).