Nexus angażuje się w federacjach aftermarketowych | MOTOFAKTOR

Nexus angażuje się w federacjach aftermarketowych

person Adrian Januszkiewicz 18/09/2019

Nexus stał się pierwszą międzynarodową grupą handlową, która dołączyła do ANDAP, krajowej organizacji reprezentującej największych dystrybutorów części samochodowych w Brazylii.

Posunięcie to jest zgodne ze strategią sojuszu polegającą na zbliżaniu się do rynków, na których działa, poprzez aktywną rolę we wiodących federacjach rynku wtórnego.

 

Nexus dołączył również do Auto Care Association, które obsługuje prawie 3 000 firm członkowskich, które reprezentują cały łańcuch dostaw na rynku wtórnym w Stanach Zjednoczonych.

 

Wszystko opiera się na wieloletnim członkostwie Nexusa w FIGIEFA, sojuszu europejskich dystrybutorów.

 

ANDAP został założony w 1971 roku i reprezentuje ponad 40 brazylijskich dystrybutorów i 35 producentów części samochodowych. Jego cele są zgodne z celami Nexus; zachęcanie do współpracy między dystrybutorami i producentami, promowanie etyki handlowej na rynku i promowanie badań mających na celu poprawę sytuacji rynku motoryzacyjnego.

 

Nexus wesprze pracę ANDAP, zapewniając informacje i wgląd w światowe trendy i międzynarodowe testy porównawcze.

 

Brazylia jest największym rynkiem w Ameryce Łacińskiej z 45 milionami samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych. Jest to również drugi co do wielkości rynek dla Nexusa na świecie, pod względem kraju .

Brazylia jest chorązym dla przedsiębiorczości i postępowego myślenia; Nexus dopasowuje się do tego odważnego podejścia, stając się pierwszym ITG, który dołączył do ANDAP, mając ambicję wykorzystać swoje międzynarodowe doświadczenie i strategię, aby ustanowić solidne partnerstwo, i aby stawić czoła wyzwaniom rynku wtórnego w Brazylii. Thierry Mugnier dyrektor wykonawczy i finansowy Nexusa
Poprzez regionalną organizację Nexus Automotive Brazil uruchomiliśmy kilka lokalnych inicjatyw, w tym wydarzenia szkoleniowe w ramach N! Akademii i N! Connecting Days. Dołączenie do ANDAP daje nam ekscytującą okazję, aby zbliżyć się tutaj do rynku i przenieść naszą działalność na wyższy poziom. Fernando Passos dyrektor ds. Rozwoju biznesu Nexusa w Ameryce Łacińskiej
Wejście Nexusa do ANDAP w znacznym stopniu przyczyni się do relacji wokół brazylijskiego rynku wtórnego, wprowadzając ewolucję technologiczną i zarządczą do naszych dystrybutorów i producentów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zaszczyceni pojawieniem się Nexusa w ANDAP. Rodrigo Francisco Araujo Carneiro prezes ANDAP

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).