Neolux ma nowe retrofity LED | MOTOFAKTOR

Neolux ma nowe retrofity LED

Firma OSRAM – równolegle do swojej głównej oferty – zdecydowała się wprowadzić retrofity LED na tradycyjnym trzonku także w marce Neolux.

Retrofity LED to proste rozwiązania do modernizacji oświetlenia reflektorów samochodowych, które zapewniają stylowy wygląd i wysoką jasność. Ich montaż jest bardzo prosty i nie wymaga dodatkowych narzędzi, a wszystko odbywa się identycznie jak w przypadku montażu klasycznych żarówek – z wykorzystaniem uniwersalnego pierścienia mocującego umożliwiającego obrót o 90°.

Retrofity Neolux charakteryzują się wysoką trwałością i mają stabilne parametry świetlne. Świecą chłodno białym światłem o temperaturze barwowej do 6500 K, jednorodna dystrybucja światła sprawia, że nie ma efektu olśnienia, a wysoka jasność zapewnia lepszą widoczność.

Retrofity LED marki Neolux nie tylko skuteczniej niż tradycyjne żarówki oświetlają drogę, lecz także zużywają znacznie mniej energii. Trzeba jednak pamiętać, że podobnie jak inne retrofity LED, również produkty marki Neolux nie mają homologacji niezbędnej do stosowania ich w oświetleniu zewnętrznym w pojazdach poruszających się po drogach publicznych. Nie ma natomiast przeszkód, by korzystać z nich w pojazdach terenowych.

Źródło: OSRAM

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).