Neo Tools pojawi się na targach w Warszawie | MOTOFAKTOR

Neo Tools pojawi się na targach w Warszawie

Neo Tools ogłosiło, że wraz z Neo Garage i Przemkiem Szafrańskim pojawi się na targach motoryzacyjnych w Warszawie w dniach 13-15 października br.

 

W ten weekend w Ptak Warsaw Expo odbędą się dwie imprezy motoryzacyjne Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show. Na obu wydarzeniach pojawi się również marka narzędziowa Neo Tools.

 

Jak wynika z zapowiedzi, Neo Tools na swoim stoisku będzie czekać ze swoimi narzędziami oraz konkursami, prowadzonymi przez Przemka Szafrańskiego. Dodatkowo na miejscu zwiedzający będą mieli okazję porozmawiać z partnerem NEO GARAGECar Comfort Company.

 

Warsaw Motor Show to branżowe specjalistyczne wydarzenie mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży branży motoryzacyjnej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Targi gromadzą wystawców, dealerów samochodowych, entuzjastów branży, a także fanów samochodów z całego kraju. W trakcie eventu można uczestniczyć w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży branży motoryzacyjnej rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii.

 

Warsaw Oldtimer Show to z kolei wydarzenie dla miłośników klasycznej motoryzacji. Na 100 000 m2 do zobaczenia będzie ponad 1500 kultowych klasycznych i zabytkowych samochodów oraz motocykli o łącznej wartości ponad 75 mln euro! Pojawią się takie klasyki jak np. Mercedes-Benz W111, Mercedes-Benz W123, Rolls-Royce Silver Shadow, Porsche 911, czy Triumph Spitfire. Będzie można omówić specyfikację itechniczną, historię oraz najciekawsze fakty dotyczące każdego samochodu.

 

Źródło: Grupa Topex

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).