Neo Tools pojawi się na targach w Warszawie | MOTOFAKTOR

Neo Tools ogłosiło, że wraz z Neo Garage i Przemkiem Szafrańskim pojawi się na targach motoryzacyjnych w Warszawie w dniach 13-15 października br.

 

W ten weekend w Ptak Warsaw Expo odbędą się dwie imprezy motoryzacyjne Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show. Na obu wydarzeniach pojawi się również marka narzędziowa Neo Tools.

 

Jak wynika z zapowiedzi, Neo Tools na swoim stoisku będzie czekać ze swoimi narzędziami oraz konkursami, prowadzonymi przez Przemka Szafrańskiego. Dodatkowo na miejscu zwiedzający będą mieli okazję porozmawiać z partnerem NEO GARAGECar Comfort Company.

 

Warsaw Motor Show to branżowe specjalistyczne wydarzenie mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży branży motoryzacyjnej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Targi gromadzą wystawców, dealerów samochodowych, entuzjastów branży, a także fanów samochodów z całego kraju. W trakcie eventu można uczestniczyć w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży branży motoryzacyjnej rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii.

 

Warsaw Oldtimer Show to z kolei wydarzenie dla miłośników klasycznej motoryzacji. Na 100 000 m2 do zobaczenia będzie ponad 1500 kultowych klasycznych i zabytkowych samochodów oraz motocykli o łącznej wartości ponad 75 mln euro! Pojawią się takie klasyki jak np. Mercedes-Benz W111, Mercedes-Benz W123, Rolls-Royce Silver Shadow, Porsche 911, czy Triumph Spitfire. Będzie można omówić specyfikację itechniczną, historię oraz najciekawsze fakty dotyczące każdego samochodu.

 

Źródło: Grupa Topex

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).