Naprawa barwionych lakierów bezbarwnych - porady Cromax | MOTOFAKTOR

Naprawa barwionych lakierów bezbarwnych - porady Cromax

person Redakcja 28/03/2022

Cromax jedno ze swoich nagrań szkoleniowych serii "Let’s get to work" poświęca naprawom barwionych lakierów bezbarwnych.

Głębokie, żywe i intensywne odcienie, zwłaszcza czerwonego i wysoko chromatycznego niebieskiego, cieszą się rosnącą popularnością wśród producentów samochodów.

 

Te kolory stają się coraz bardziej popularne, jednak często są postrzegane jako trudne w naprawie. Warsztaty potrzebują odpowiednich narzędzi do wydajnej pracy. W filmie nasi eksperci prezentują zarówno technikę lakierowania do krawędzi, jak i z cieniowaniem. Dzielą się też wskazówkami dotyczącymi kluczowych aspektów pracy z tymi lakierami – mówi Thomas Cool, Axalta Refinish Academy Manager na Belgię oraz Refinish Product Specialist na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

 

Filmy szkoleniowe „Let’s get to work” to łatwo dostępne źródło prostych, ale precyzyjnych instrukcji dotyczących codziennej pracy warsztatów lakierniczych. Przygotowane przez ekspertów materiały są dostępne online i mają za zadanie ułatwić pracę lakierników.

 

Nagrania „Let’s get to work” to tylko część naszego asortymentu materiałów szkoleniowych. Są jednak kluczowe, zwłaszcza w obecnych czasach, w których lakiernicy wciąż muszą poszerzać swoją wiedzę na temat najnowszych technik, a nie zawsze mają możliwość udziału w kursach stacjonarnych – wyjaśnia Thomas Cool.

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).