Nagroda Red Dot Award dla stacji klimatyzacji Mahle | MOTOFAKTOR

Nagroda Red Dot Award dla stacji klimatyzacji Mahle

Firma Mahle zdobyła nagrodę Red Dot Award: Product Design 2020 za stację klimatyzacji ACX 480.

Red Dot to jeden z najbardziej wymagających na świecie znaków jakości dla dobrego designu. Stacja klimatyzacji Mahle została doceniona za wyjątkową jakość projektu w nowej kategorii Smart Products. ACX 480 charakteryzuje się nowoczesną i elegancką estetyką oraz ergonomiczną i intuicyjną koncepcją obsługi. Obsługa układów klimatyzacji pojazdów w warsztatach jest zatem nawet o 50% szybsze.

Mahle ma ponad 30-letnie doświadczenie w budowie stacji klimatyzacji. Projektując ACX 480, zwróciliśmy szczególną uwagę na potrzeby warsztatów: prosta obsługa i funkcjonalny design, a także solidna konstrukcja, która jest w stanie wytrzymać warunki warsztatowe. Jesteśmy dumni, że zostało to docenione, a nasza praca potwierdzona tak prestiżową nagrodą.

wiceprezes i dyrektor generalny Mahle Aftermarket - Olaf Henning

 

Co więcej, ACX 480 jest również bardzo nowoczesny: za pomocą aplikacji na smartfona technicy warsztatowi mogą przeglądać czas pracy i status urządzenia lub automatycznie zamawiać serwis. Interfejs ASA na urządzeniu i jego integracja z siecią warsztatową umożliwiają szybką wymianę danych.

 

Duży ekran dotykowy, który jest standardem we wszystkich urządzeniach, ma zapewniać użytkownikowi ciągłe wyświetlanie wszystkich informacji i zaprogramowanych procedur, a także bieżącego stanu. Technik serwisowy może kontynuować pracę nad pojazdem, podczas gdy automatyczne aktualizacje oprogramowania są wykonywane w tle przez Wi-Fi.

 

Aby zaoszczędzić czas, urządzenia można obsługiwać zdalnie: warsztaty są w stanie uzyskać szybkie wsparcie bezpośrednio na urządzeniu za pośrednictwem Wi-Fi. Warsztaty mają opcję ulepszania stacji klimatyzacji za pomocą narzędzi do diagnostyki pojazdów od Mahle – nowego MahleTechPRO lub BRAIN BEE Connex od Mahle Aftermarket.

 

System diagnostyczny może wykrywać i eliminować usterki w układzie elektronicznym lub klimatyzacyjnym oraz sprawdzać stan systemu i poszczególnych elementów. Aby lepiej zdiagnozować złożone usterki, system może również aktywować sprężarki, zawory i wentylatory.

 

Źródło: Mahle

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).