Naczepy Wielton w krajach Beneluksu | MOTOFAKTOR

Naczepy Wielton w krajach Beneluksu

Wielton SA poszerza swoją działalność o kraje Beneluksu. W ofercie dedykowanej na ich rynki znajdują się naczepy kurtynowe, furgonowe oraz podkontenerowe.

Wielton skrupulatnie realizuje swoje cele, wkraczając na rynki Belgii, Holandii i Luksemburgu z szeroką gamą produktów. W ofercie dedykowanej krajom Beneluksu znajdują się naczepy kurtynowe, podkontenerowe oraz furgonowe. W przyszłości planowane jest także poszerzenie asortymentu o pozostałe pojazdy, które spółka Wielton posiada w ofercie (m.in. naczepy wywrotki). Oferta obejmuje także usługi z zakresu Aberg Connect, czyli innowacyjnych rozwiązań telematycznych, oraz świadczenia Aberg Service, gwarantujące wszechstronną obsługę posprzedażową. W celu zapewnienia klientom w krajach Beneluksu najlepszej możliwej obsługi, otwarto oddział w Horst (Holandia), z którego mają być rozwijane działania takie jak sprzedaż czy obsługa posprzedażna, aby zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Za rozwój biznesu i sprzedaż produktów Wielton w krajach Beneluksu odpowiada Ronald Kroesen – Dyrektor Zarządzający Wielton Benelux BV.

„Jesteśmy firmą skupiającą się na rozwoju. Nadszedł więc czas na poszerzenie działalności o kolejne rynki. Ekspansja daje nam możliwości dotarcia do nowych klientów oraz przedstawienia im innowacyjnych rozwiązań. Cieszymy się, że teraz także kolejne kraje będą miały sposobność poznania naszej oferty i dostrzeżenia potencjału marki. Mamy nadzieję, że produkty Wieltonu znajdą tam swoje uznanie, tak jak w centralnej Europie” – mówi Jacek Stokowski, Dyrektor Eksportu Wielton SA.

Misją firmy jest tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych dla biznesu. Wielton w krajach Beneluksu proponuje sprzedaż swoich naczep kurtynowych, furgonowych oraz podkontenerowych.

Pierwszym z oferowanych pojazdów jest naczepa kurtynowa Curtain Master cechująca się nowoczesną konstrukcją dachu i niską masą własną, dzięki czemu możliwe jest obniżenie kosztów eksploatacji na długich trasach. Przy jej produkcji zastosowano nowoczesną technologię spawania hybrydowego, która umożliwia uzyskanie solidnych i precyzyjnych spojeń, minimalizujących ryzyko odkształceń.

Kolejnym produktem dedykowanym na rynki Beneluksu jest m.in. furgon Dry Master ze sztywną zabudową skutecznie ograniczającą dostęp osobom trzecim oraz chroniącą przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Naczepa Wielton Dry Master, Fot. Wielton

W portfolio znajduje się również naczepa podkontenerowa Container Master, którą charakteryzuje nowoczesna konstrukcja ramy i zabudowy zapewniająca wysoką wytrzymałość potwierdzoną licznymi testami przeprowadzonymi innowacyjnym Centrum Badawczo-Rozwojowym firmy.

Naczepa podkontenerowa Wielton Container Master, Fot. Wielton

„Obecnie realizowane są już pierwsze zamówienia, które wkrótce trafią do naszych klientów z krajów Beneluksu. Kontrakty dotyczą wyprodukowania łącznie około 55 sztuk naczep kurtynowych oraz naczep podkontenerowych. Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych pojazdów. Serdecznie zapraszam do kontaktu” – powiedział Ronald Kroesen, Dyrektor Zarządzający Wielton Benelux BV.

„Od lat inwestujemy w automatyzację i robotyzację procesów produkcyjnych. Naczepy marki Wielton są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, a nasi inżynierowie stale pracują nad nowymi rozwiązaniami. Świadomi wyzwań związanych z wejściem na nowy rynek, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom klientów z Belgii, Holandii i Luksemburgu” – dodaje Jacek Stokowski, Dyrektor Eksportu Wielton S.A.

Źródło: Wielton

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).