myITG zmienia raportowanie sprzedaży do ITG | MOTOFAKTOR

myITG zmienia raportowanie sprzedaży do ITG

person Redakcja 27/03/2023

TecAlliance opracował ustandaryzowaną strukturę raportowania jako dodatkową funkcjonalność rozwiązania myITG dla międzynarodowych grup handlowych.

 

Nowa struktura raportowania myITG została opracowana jako wspólny standard w ścisłej współpracy z Autodistribution International, ATR International, Global One Automotive, GROUPAUTO International, NEXUS Automotive International i TEMOT International. Umożliwia wysyłanie raportów sprzedaży do wszystkich ITG w jednym formacie, znacznie upraszczając ten proces.

 

Dzięki nowej strukturze raportowania myITG umożliwiamy szczegółowość raportowania, której wynikiem jest bezprecedensowa transparentność danych — mówi Marco Monsees, wiceprezes ds. rozwoju biznesowego w TecAlliance.

 

W Global One Automotive stwierdzamy, że jednolita struktura raportowania znacznie ułatwia komunikację wszystkim zaangażowanym stronom. Dzięki nowej strukturze raportowania myITG możemy lepiej mapować, standaryzować i automatyzować nasze wewnętrzne procesy. Zapraszamy wszystkich naszych partnerów do wdrożenia tych struktur – mówi Kai Ballsieper, Dyrektor Zarządzania Dostawcami w Global One Automotive.

 

Siedmiu głównych producentów części było zaangażowanych w opracowanie szablonu raportowania, aby zapewnić, że obejmuje on potrzeby branży. Kai Guijo Müller, wiceprezes Global Accounts – Trading Groups w Schaeffler Automotive Aftermarket, jest bardzo zadowolony z wyniku:

 

Struktura raportowania myITG stanowi dziś kluczową podstawę zarządzania biznesem ITG. Zapewnia nam to istnienie odpowiednich zasad i ułatwia przydzielanie struktur członkowskich ITG klientom Schaeffler. Dodatkowo szczegółowa Struktura Raportowania myITG jest niezbędna do generowania wiarygodnych raportów obrotów ITG i umożliwia precyzyjne rozliczanie bonusów. Wreszcie, możliwość wyświetlenia struktury członkowskiej wszystkich sześciu istniejących na całym świecie grup ITG sprawia, że myITG jest bardzo atrakcyjnym narzędziem sprzedaży dla naszych zespołów.

Transparentność oparta na ustalonej strukturze

Struktura raportowania myITG jest oparta na standardowych opisach produktów TecDoc (artykuły ogólne). Około 9900 artykułów generycznych podzielono na 32 główne grupy produktów i 160 podkategorii. Ta struktura została wykorzystana, ponieważ dostawcy danych TecDoc już używają jej do łączenia swoich produktów w katalogu TecDoc. Środowisko IT dostawców części już teraz wspiera korzystanie ze Struktury Raportowania myITG – bez potrzeby dodatkowego większego wdrożenia. Oszczędza to czas i wysiłek. Aby zapewnić, że proces przebiega tak płynnie, jak to tylko możliwe, TecAlliance wspiera użytkowników myITG w szkoleniach podczas wstępnego procesu konfiguracji i odpowiada na wszelkie pytania.

 

Odkąd nasza baza klientów została dopasowana do struktury członkowskiej myITG, różnorodność i specyfika raportów osiągnęły nowy wymiar. Możesz użyć myITG do zarządzania wszystkimi rodzajami działalności biznesowej z ITG. Jednocześnie firmy mogą zwiększyć szczegółówość raportów do nieosiągalnych wcześniej możliwości. Raporty ad-hoc są nową normą dzięki strukturze raportowania myITG – potwierdza Müller.

 

Szablon jest przetwarzany w trybie offline. Następnie producenci części przesyłają wypełnione raporty sprzedaży do ITG za pośrednictwem istniejących kanałów komunikacji. W ten sposób TecAlliance nie ma dostępu do danych ani systemów użytkowników. Zapewniać ma to bezpieczeństwo danych, pozostawiając producentom części kontrolę nad ich zastrzeżonymi informacjami. Szablon raportu zawarty jest w module myITG Pro.

 

Więcej informacji o tym, jak myITG ułatwia współpracę producentów części z międzynarodowymi grupami handlowymi można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).