myITG od TecAlliance ma za sobą udany rok | MOTOFAKTOR

myITG od TecAlliance ma za sobą udany rok

person Redakcja 16/10/2023

TecAlliance świętuje udany rok dzięki rozwiązaniu myITG. Od ponownego uruchomienia w sierpniu 2022 r. myITG odnotowało znaczny wzrost.

 

myITG upraszcza przygotowanie prezentacji ITG i umożliwia producentom części przesyłanie raportów sprzedaży w ujednolicony i znacznie bardziej szczegółowy sposób. ATR International, Autodistribution International, global one Automotive, GROUPAUTO International, NEXUS Automotive International i TEMOT International dostarczają regularnie aktualizowane dane członkowskie i informacje o swoich lokalnych strukturach w zautomatyzowanym, ustandaryzowanym procesie. Dzięki myITG producenci części mają zawsze pełny i aktualny przegląd.

 

W ciągu roku myITG znacznie się rozwinęło: o 60% więcej dostawców, o 300% większy ruch danych i o 67% więcej kont użytkowników. Nowe funkcje obejmują ujednoliconą strukturę raportowania przychodów, ulepszoną integrację API, która tworzy bezpośrednie połączenie między wewnętrznymi systemami informatycznymi a myITG, zoptymalizowany moduł dopasowywania w celu usprawnienia wielofunkcyjnych przepływów pracy oraz ogólne ulepszenia użyteczności.

 

Marco Monsees, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w TecAlliance
Marco Monsees, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w TecAlliance, Fot. TecAlliance

Opinie od 48 renomowanych producentów części, którzy wybrali myITG, były dla nas bardzo cenne. Na podstawie ich opinii wdrożyliśmy innowacyjne ulepszenia funkcjonalności i rozszerzyliśmy potencjał myITG. Udoskonalona wersja jest szybsza, bardziej przyjazna dla użytkownika i oferuje użytkownikom jeszcze więcej opcji – mówi Marco Monsees, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w TecAlliance.

Promowanie standaryzacji i współpracy na rynku motoryzacyjnym

Kluczowe postacie z branży podkreślają ogromny wpływ myITG: Przejrzysta prezentacja struktur członkowskich ITG i standaryzacja struktury raportowania wnoszą istotny wkład w efektywną komunikację i współpracę na niezależnym rynku motoryzacyjnym.

 

Dzięki myITG firma global one Automotive korzysta z bardzo dobrego i prostego narzędzia, które w dalszym ciągu przyczynia się do uproszczenia i standaryzacji wizualizacji podstawowych informacji strukturalnych pomiędzy ITG a dostawcami – potwierdza Ingo Reiff, dyrektor ds. rozwoju biznesu w global one Automotive.

 

Robert Stevens, dyrektor ds. sieci warsztatowych i technologii w GROUPAUTO International
Robert Stevens, dyrektor ds. sieci warsztatowych i technologii w GROUPAUTO International, Fot. TecAlliance

Strategia, za pomocą której GROUPAUTO International wspiera przyszłość motoryzacyjnego rynku części zamiennych, opiera się na standaryzacji, integracji i współpracy. myITG doskonale się w to wpasowuje, ponieważ rozwiązanie zapewnia dostawcom części centralny i ustandaryzowany dostęp do statusu i przynależności tysięcy dystrybutorów części zamiennych. Ten centralny dostęp do informacji w połączeniu z przyjęciem ujednoliconych kategorii produktów jest niezbędny dla przyszłości niezależnego rynku części zamiennych – wyjaśnia Robert Stevens, dyrektor ds. sieci warsztatowych i technologii w GROUPAUTO International.

 

Więcej informacji na temat rozwiązania myITG można znaleźć TUTAJ.

 

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).