Motrio wprowadza gamę opon "Fairway" | MOTOFAKTOR

Motrio wprowadza gamę opon "Fairway"

person Adrian Januszkiewicz 17/02/2022

W lutym 2022 roku Motrio wprowadzi na rynek nową generację opon, dostępnych dla klientów ceniących dobry stosunek ceny do jakości.

Na rynku, na którym kierowcy coraz bardziej cenią sobie opony całoroczne, „Fairway” zaproponuje kompletną gamę opon: opony letnie zostaną wprowadzone do handlu w lutym, opony całoroczne w kwietniu, a opony zimowe w czerwcu 2022 roku.

 

Ambicją Motrio jest rozszerzyć ofertę części zamiennych i stać się wszechstronnym graczem, który zaspokoi potrzeby 80% parku samochodowego w Europie w zakresie drugiego i trzeciego cyklu życia samochodów. Gama „Fairway” to istotny krok na drodze do tego celu. We współpracy z nowym producentem będziemy w stanie zaoferować naszym klientom kompletną gamę opon, które będą cechowały się potwierdzonymi przez zewnętrzne podmioty testujące najlepszymi wynikami w swoim segmencie. Do 2025 roku Motrio będzie miało ponad 30 000 produktów w swojej gamie – powiedział Guy-Olivier Ducamp, dyrektor ds. usług posprzedażnych Grupy Renault.

 

Nowe modele opon w rozmiarze od 13 do 20 cali będą pasować do szerokiej gamy samochodów oraz stanowić wartościową alternatywę dla opon klasy premium. Gama Motrio „Fairway”, według zapewnień producenta, oferuje równomierne zużycie bieżnika i pozwala na zwiększenie przebiegu przez cały rok, zapewnia doskonałą przyczepność na drodze i precyzję prowadzenia, jest odporna na aquaplaning oraz daje doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni i wysoką skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni. Osiągnięte wyniki pozwoliły gamie letniej uzyskać klasę „B” w unijnej klasyfikacji dotyczącej hamowania na mokrej nawierzchni oraz wynik „C”, jeśli chodzi o opór toczenia.

 

Źródło: Renault

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).