MotoSynteza i NEO Garage – dwie nowe kolekcje odzieży roboczej | MOTOFAKTOR

MotoSynteza i NEO Garage – dwie nowe kolekcje odzieży roboczej

person Redakcja 21/11/2022

Od dziś na rynku są oficjalnie dostępne dwie kolekcje odzieży roboczej marek MotoSynteza i NEO Garage. Ich ambasadorem jest Przemek Szafrański.

 

 

Każda z kolekcji składa się z czterech rodzajów odzieży – bluzy roboczej, spodni roboczych, t-shirtu oraz koszulki polo. MotoSynteza oraz NEO Garage różnią się od siebie przede wszystkim intensywnymi akcentami kolorystycznymi, gdzie w tym pierwszym przypadku znakiem rozpoznawczym jest seledyn, a w drugim – neonowy-pomarańczowy; ale także grafiką na t-shirtach.

Kurtki robocze marek NEO Garage i MotoSynteza

Kolekcje wyróżniają się innowacyjnym spojrzeniem na kwestię odzieży roboczej, wysoką dbałością o detale oraz funkcjonalność. Wiele pojemnych kieszeni, wysoka jakość zastosowanych materiałów, dodatkowe wzmocnienia czy elementy odblaskowe wpływające na bezpieczeństwo użytkowników to tylko kilka z wyróżników, które sprawiają, że tymi kolekcjami zdecydowanie warto się zainteresować!

Przemek Szafrański tak mówi o swojej kolekcji:

 

(…) Dla mnie najbardziej istotne jest to, że wszystko co sobie wymarzyłam w tej kolekcji, np. wąski rękaw, duża kieszeń na telefon, suwaczki, napis, zasłonięty główny suwak, żeby nie rysować aut – udało się w tych spodniach i bluzach zawrzeć. Nawet t-shirt i polo, które się po prostu przyjemnie noszą i mogę je ubierać na co dzień. (…)

Ubrania MotoSynteza oraz NEO Garage polecane są profesjonalistom, majsterkowiczom oraz hobbystom – do całodniowego użytkowania w serwisie czy na kanale lub na niedzielne popołudnia w przydomowym warsztacie.

 

Kolekcje dostępne są w dobrych sklepach narzędziowych oraz z odzieżą roboczą (stacjonarnych i online), a także w oficjalnym sklepie producenta: Fixero.com

 

Źródło: Fixero

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).