MotoBarometr 2022: Exact Systems zachęca do wzięcia udziału w badaniu | MOTOFAKTOR

MotoBarometr 2022: Exact Systems zachęca do wzięcia udziału w badaniu

person Adrian Januszkiewicz 10/05/2022

Ruszyła 6. edycja badania opinii przedstawicieli branży motoryzacyjnej w Europie "MotoBarometr 2022" organizowana przez Exact Systems.

Exact Systems rozpoczyna 6. edycję badania „MotoBarometr 2022: nastroje w automotive w Europie”. W ubiegłym roku w badaniu wzięło udział niemal 800 przedstawicieli zakładów produkcyjnych z aż 11 krajów: Polski, Belgii, Czech, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Słowacji, Rumunii, Węgier, Portugalii i Turcji.

 

Celem badania jest uzyskanie informacji o kondycji branży motoryzacyjnej, a w szczególności na temat produkcji, zatrudnienia oraz perspektyw automotive w postCOVIDowej rzeczywistości. Badanie jest anonimowe, a jego wyniki zostaną zaprezentowane w formie zbiorczej.

Jak wziąć udział w badaniu? 

Wystarczy wypełnić krótką ankietę online – udzielenie odpowiedzi zajmie tylko kilka minut. W podziękowaniu za wypełnienie kwestionariusza, wszyscy ankietowani otrzymają pełny raport z wynikami. Badanie potrwa do 15 czerwca br., a raport będzie dostępny już jesienią tego roku! 

 

Poprzednie edycje raportu „MotoBarometr” można pobrać TUTAJ.

 

Źródło: Exact Systems

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).