Moto Legendy – Kalendarz Inter Cars na 2021 rok | MOTOFAKTOR

Moto Legendy – Kalendarz Inter Cars na 2021 rok

person Adrian Januszkiewicz 19/12/2020

Dział Części do Motocykli Inter Cars przygotował kolejne wydanie kalendarza ściennego, tym razem pod nazwą "Moto Legendy".

To produkcja, która w ramach upominku trafi do klientów hurtowych Rynku Motocyklowego Inter Cars SA. Wybór nie był łatwy. Tym razem pod hasłem “motocyklowe legendy” w kalendarzu znalazły się motocykle, które są legendarne, ale nie tylko dlatego, że stoją w najważniejszych muzeach, czy najwspanialszych kolekcjach. Legendy zostały wybrane spośród motocykli, które zajęły swoje miejsce w historii segmentu nie tylko jako “marki światowe”, ale również jako motocykle, które na miano legendy zasłużyły na rodzimym gruncie.

 

Nie wszystkie uchodzą za najlepsze, najszybsze, czy najbardziej zaawansowane technicznie. Za to miały to “coś”, co sprawia, że pozostają w pamięci lub ich legenda przekazywana jest kolejnym pokoleniom. Na karty kalendarza trafił m.in.: Sokół 1000, Junak, Indian, MV Agusta, czy Ural M63. Podobnie jak ubiegłoroczna produkcja, najnowsze dzieło zostało wydane w języku polskim i angielskim, która trafi do 16 Spółek zagranicznych Inter Cars SA. To tylko część prezentowanych motocykli.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).