MOTO Flota ma Head of Fleet Managera | MOTOFAKTOR

MOTO Flota ma Head of Fleet Managera

Należąca do grupy Moto-Profil firma MOTO Flota rozszerza swoją działalność. Ma nowe usługi i powołała Head of Fleet Managera. Został nim Krzysztof Ostas.

Jak wskazują przedstawiciele firmy MOTO Flota, wprowadzenie nowych usług ma związek z nie tylko dynamicznym rozwojem firmy, ale także zmieniającym się rynkiem flotowym i zauważalnym zapotrzebowaniem na usługi outsourcingowe związane z fleet managementem. W tworzeniu strategii i koordynowaniu tymi działaniami wesprze spółkę Krzysztof Ostas, powołany na nowo utworzone stanowisko Head of Fleet Management.

Krzysztof Ostas związany jest z rynkiem motoryzacyjnym od 2005 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży Car Fleet Management. Swoją karierę w motoryzacji rozpoczął od pracy na stanowisku Fleet Managera. Pracował również jako kierownik działu operacyjnego w firmach z branży CFM. W ostatnim czasie, obejmując stanowisko Key Account Managera, był odpowiedzialny za projekt zarządzania flotą klienta posiadającego w swoim parku samochodowym kilka tysięcy pojazdów. Obecnie jest członkiem Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych oraz wykładowcą na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu. Jest także autorem szkoleń o tematyce elektromobilności dla jednej z największych znanych marek samochodowych. Ponadto bierze udział w wielu projektach flotowych związanych z napędami alternatywnymi. W firmie MOTO Flota będzie odpowiedzialny za rozwój oraz kierowanie działem zarządzania flotą samochodową klientów.

Krzysztof Ostas Head of Fleet Manager w firmie MOTO Flota
Krzysztof Ostas Head of Fleet Manager w firmie MOTO Flota, Fot. MOTO Flota

„Przede mną wiele wyzwań i ciekawych projektów zawodowych w związku z objęciem nowego stanowiska w firmie o tak ugruntowanej pozycji na rynku. Plany na przyszłość to głównie rozwój i wprowadzenie nowych usług związanych z outsourcingiem zarządzania flotami samochodowymi. Firma Moto Flota poprzez swoje doświadczenie i rozpoznawalność daje mi ogromną siłę napędową do intensywnych działań związanych z rozwojem nowej usługi. Jestem przekonany, że przyniesie to naszym klientom jeszcze większe korzyści, a firmie dalszy rozwój” – mówi Krzysztof Ostas, Head of Fleet Management w spółce MOTO Flota, należącej do grupy Moto-Profil.

 

 

 

Źródło: Moto-Profil

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).