Moto Data dołącza do SDCM | MOTOFAKTOR

Moto Data dołącza do SDCM

person Adrian Januszkiewicz 11/03/2019

Instytut Moto Data dołączył do grupy największych europejskich organizacji sektora motoryzacyjnego.

Podpisana umowa umożliwia współpracę z największymi producentami części motoryzacyjnych, dystrybutorami na rynku części zamiennych oraz z największymi, europejskimi organizacjami tego sektora CLEPA (Europejskie Stowarzyszenie Dostawców Branży Motoryzacyjnej) i FIGIEFA (Europejska Federacja Dystrybutorów Części Zamiennych dla Przemysłu Motoryzacyjnego).

 

Dzięki tej współpracy Stowarzyszenie uzyskuje możliwość pozyskania informacji o zachowaniach użytkowników samochodów. Moto Data właśnie opracowuje kolejne cykliczne badania parku samochodowego i zachowań kierowców w Europie Centralnej i Wschodniej. W kolejnych etapach opracuje dane dotyczące segmentu B2B czyli badania warsztatów samochodowych, rynku pojazdów ciężarowych w Polsce i w krajach Europy Wschodniej i Centralnej.

 

Moto Data Sp. z o.o. jest instytutem badawczym wyspecjalizowanym w badaniach rynku motoryzacyjnego. Od 2008 r. wspiera rynek wiedzą pozwalającą podejmować producentom samochodów oraz producentom i dystrybutorom części zamiennych lepsze decyzje biznesowe. Moto Data przeprowadza badania ilościowe i jakościowe dotyczące parku samochodowego, zachowań profesjonalistów na rynku wtórnym (aftermarket) oraz konsumentów na rynku posprzedażowym. Moto Data działa w krajach Europy Centralnej i Wschodniej, przeprowadzając badania w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Ukrainie, Serbii i na Węgrzech. W ofercie firmy są gotowe badania jak i możliwości przeprowadzania badań na zlecenie, dostosowanych do profilu działalności i oczekiwań klientów.

 

Źródło: Moto Data

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).