Mobilny Gates Automotive Catalogue | MOTOFAKTOR

Mobilny Gates Automotive Catalogue

person Adrian Januszkiewicz 21/02/2020

Gates wprowadza nową aplikację mobilną, która ma zapewnić użytkownikom szybki dostęp do jednej z najbardziej komplementarnych ofert na rynku części zamiennych.

Aplikacja Gates Automotive Catalogue ma być dużym udogodnieniem dla użytkowników, ponieważ, w ocenie Gates, oferuje udoskonalone funkcje i poziomy obsługi niedostępne na komputerach i w przeglądarkach mobilnych, na przykład:

 

  • Skaner kodów kreskowych: po zeskanowaniu kodu kreskowego na opakowaniu produktu Gates użytkownicy uzyskują natychmiastowy dostęp do zdjęć danej części, informacji o jej zastosowaniach, wskazówek montażowych Tech Tips i biuletynów technicznych zawierających liczne informacje umożliwiających redukcję czasu obsługi zarówno mechanikom jak i dystrybutorom.
  • Dodatkowy sposób wyszukiwania: użytkownicy mogą wyszukiwać paski, koła pasowe i przewody elastyczne według rozmiaru lub innych właściwości — niezależnie od zastosowania.
  • Porównywarka: teraz użytkownicy mogą wyświetlić i porównać listę podobnych produktów i zestawów, aby dokonać bardziej świadomego wyboru.
  • Automatyczna historia wyszukiwania: aplikacja automatycznie zapisuje historię ostatnio wyszukiwanych produktów, aby umożliwić użytkownikom łatwy dostęp do danych i przypomnienia o najpopularniejszych produktach.
Nowa aplikacja Gates Automotive Catalogue wprowadza zupełnie nowy poziom obsługi dla naszych klientów. Udoskonalone funkcje i narzędzia oferują użytkownikom znaczne korzyści, dzięki którym aplikacja powinna się spodobać zarówno handlowcom, jak i mechanikom. Sam De Win Gates technical support & data manager Automotive Replacement, EMEA

Bezpłatna aplikacja Gates Automotive Catalogue jest dostępna na iOS App Store i Android Playstore.

 

Źródło: Gates

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).