Mobilny Gates Automotive Catalogue | MOTOFAKTOR

Mobilny Gates Automotive Catalogue

Gates wprowadza nową aplikację mobilną, która ma zapewnić użytkownikom szybki dostęp do jednej z najbardziej komplementarnych ofert na rynku części zamiennych.

Aplikacja Gates Automotive Catalogue ma być dużym udogodnieniem dla użytkowników, ponieważ, w ocenie Gates, oferuje udoskonalone funkcje i poziomy obsługi niedostępne na komputerach i w przeglądarkach mobilnych, na przykład:

 

  • Skaner kodów kreskowych: po zeskanowaniu kodu kreskowego na opakowaniu produktu Gates użytkownicy uzyskują natychmiastowy dostęp do zdjęć danej części, informacji o jej zastosowaniach, wskazówek montażowych Tech Tips i biuletynów technicznych zawierających liczne informacje umożliwiających redukcję czasu obsługi zarówno mechanikom jak i dystrybutorom.
  • Dodatkowy sposób wyszukiwania: użytkownicy mogą wyszukiwać paski, koła pasowe i przewody elastyczne według rozmiaru lub innych właściwości — niezależnie od zastosowania.
  • Porównywarka: teraz użytkownicy mogą wyświetlić i porównać listę podobnych produktów i zestawów, aby dokonać bardziej świadomego wyboru.
  • Automatyczna historia wyszukiwania: aplikacja automatycznie zapisuje historię ostatnio wyszukiwanych produktów, aby umożliwić użytkownikom łatwy dostęp do danych i przypomnienia o najpopularniejszych produktach.

Nowa aplikacja Gates Automotive Catalogue wprowadza zupełnie nowy poziom obsługi dla naszych klientów. Udoskonalone funkcje i narzędzia oferują użytkownikom znaczne korzyści, dzięki którym aplikacja powinna się spodobać zarówno handlowcom, jak i mechanikom.

Gates technical support & data manager Automotive Replacement, EMEA - Sam De Win

Bezpłatna aplikacja Gates Automotive Catalogue jest dostępna na iOS App Store i Android Playstore.

 

Źródło: Gates

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).