Mobilne Centrum Szkoleniowe Schaeffler REPXPERT – wideo | MOTOFAKTOR

Mobilne Centrum Szkoleniowe Schaeffler REPXPERT - wideo

person Joanna Piszcz 26/11/2018

Szkolenia Schaeffler REPXPERT w nowej odsłonie - w ciężarówce z przestronną salą szkoleniową.

Dobrze znane i popularne wśród mechaników samochodowych i dystrybutorów szkolenia Schaeffler REPXPERT teraz odbywają się nie tylko podczas wydarzeń targowych, czy w tradycyjnych salach szkoleniowych, ale w zupełnie nowym otoczeniu. Na drogi wyjechała ciężarówka REPXPERT – Mobilne Centrum Szkoleniowe, które jest w stanie dotrzeć w najdalsze zakątki kraju.

 

Naczepa w barwach Schaeffler REPXPERT ma kilkanaście metrów długości i została przygotowana na bazie samochodu dostawczego Iveco. Zestaw w całości waży nie więcej niż 10,5 tony – dlatego może bez problemu i dodatkowych formalności wjechać do miasta. Powierzchnia przyczepy po rozłożeniu to około 30 m kw. służących jako sala wystawowa lub szkoleniowa.

W tym roku odwiedziliśmy już kilka lokalizacji, odbyło się kilkanaście szkoleń kolejne mamy w planach. Zainteresowanie ze strony dystrybutorów jest duże, widzimy, że jest zapotrzebowanie na nasze szkolenia. Ich zaletą są techniczne aspekty naszych produktów. Na to zawsze kładziemy duży nacisk. Szkolenia prowadzą nasi specjaliści, często byli mechanicy, eksperci w dziedzinie mechaniki samochodowej, którzy robią to w sposób praktyczny i interaktywny. Konrad Habit Manager Program Management

 

W Mobilnym Centrum Szkoleniowym Schaeffler REPXPERT może się jednocześnie szkolić 15-18 mechaników.

Mobilne Centrum Szkoleniowe Schaeffler REPXPERT
Mamy tu eksponaty typowo targowe, ale także wykorzystywane podczas szkoleń podzespoły, na których mechanicy w praktyce mogą przetestować montaż naszych produktów – dokonują pomiarów, używają narzędzi. Ciężarówka jest także wyposażona w trzy ekrany, na których odbywają się prezentacje multimedialne. Konrad Habit Manager Program Management
Sala szkoleniowa jest kilmatyzowana i ogrzewana

Wszystkie szkolenia techniczne składają się z części teoretycznej i praktycznej. Prezentowane rzeczywiste przypadki pozwalają uczestnikom na zastosowanie zdobytej wiedzy podczas napraw. Z tematyką szkoleń przeprowadzanych w Mobilnym Centrum Szkoleniowym Schaeffler REPXPERT można się zapoznać tutaj.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).