Milwaukee wprowadza do oferty nowe polerki akumulatorowe | MOTOFAKTOR

Milwaukee wprowadza do oferty nowe polerki akumulatorowe

person Adrian Januszkiewicz 5/07/2022

Do oferty Milwaukee w kategorii polerek dołączają dwa nowe modele – M18 FUEL™ FROP15 i FROP21, które mają długość skoku 15 mm oraz 21 mm.

 

Najnowsze polerki od Milwaukee zostały zaprojektowane, aby maksymalnie ułatwić i przyspieszyć pracę profesjonalistów zajmujących się pracami lakierniczymi i auto-detailingiem. Radzą sobie z usuwaniem zarysowań i lekkich zadrapań lakieru. Dzięki eliminacji kabli praca jest wygodna i szybsza, nie ma potrzeby szukania źródła prądu oraz układania kabla tak, by nie przeszkadzał w pracy. Znika też ryzyko porysowania lakieru samochodu kablem, potknięcia się czy niektórych awarii. W przypadku rozwiązań Milwaukee jednocześnie nie musimy iść na kompromis w kwestii mocy czy wydajności narzędzia.

 

Oba modele łączą wszystkie zalety systemu akumulatorowego M18™, w ramach którego obecnie można znaleźć ponad 215 rozwiązań o mocy dedykowanej do zadań specjalnych. To też kolejne innowacje pojawiające się w rodzinie tego systemu, które koncentrują się na wydajności i ergonomii zwiększającej komfort pracy profesjonalistów. Dzięki szerokiemu wyborowi pojemności akumulatorów oraz elektronice REDLINK PLUS™ z łatwością możemy dopasować długość pracy na jednym naładowaniu do swoich potrzeb.

 

Polerki M18 FUEL™ FROP15 i M18 FUEL™ FROP21 charakteryzują się wyjątkową ergonomią. Komfortową pracę, nawet przez cały dzień zapewniają specjalnie zaprojektowany przedni uchwyt, niska waga narzędzia bez akumulatora wynosząca 2,5 kg (FROP15) i 2,6 kg (FROP21) oraz obracana bateria, dzięki której praca polerką jest bardziej wygodna, a ryzyko uszkodzenia lakieru podczas pracy jest zminimalizowane. Obydwa narzędzia mają funkcję wolnego startu oraz utrzymywania stałej prędkości pracy. Regulacja odbywa się za pomocą 8-stopniowego pokrętła, które dzięki swojemu położeniu jest wyjątkowo wygodne w obsłudze. Są także wyposażone w blokadę włącznika.

 

Prędkość pracy można płynnie regulować w zakresie 2650-5100 obr./min w przypadku M18 FUEL™ FROP15 i 2400-4500 obr./min w modelu M18 FUEL™ FROP21. Narzędzia są także wyposażone w zdejmowalny wentylator, który ułatwia czyszczenie. Dzięki wentylatorowi zmniejszone jest nagrzewanie się powierzchni polerowanej, a narzędzie ma niski poziom wibracji. FROP15 współpracuje z płytami podkładowymi o średnicy 125 mm, a FROP21 z większymi płytami o średnicy 150mm.

 

Źródło: Milwaukee

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).