Milwaukee obecne na Red Bull Romaniacs 2023 | MOTOFAKTOR

Milwaukee obecne na Red Bull Romaniacs 2023

person Adrian Januszkiewicz 20/07/2023

W dniach 25-20 lipce odbędzie się kolejna runda Mistrzostw Świata Hard Enduro w Rumunii. Prolog imprezy powstał z pomocą narzędzi Milwaukee.

 

Red Bull Romaniacs to coroczna runda Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro skupiająca w sobie elementy Enduro, wyścigów cross country i trialu. Impreza zasłynęła wysokim poziomem trudności, któremu stawić czoła mogą tylko najlepsi sportowcy i najbardziej wytrzymały sprzęt. Jego wizytówką jest ekstremalny prolog w centrum miasta, budowany po raz kolejny przy użyciu rozwiązań Milwaukee. Fani adrenaliny będą mieli okazję z bliska zobaczyć popisy umiejętności zawodników i poczuć wielkie emocje.

 

Rozwiązania Milwaukee idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się efektywność, moc, precyzja i wytrzymałość. Podobnymi cechami muszą wykazać się motocykle i zawodnicy Hard Enduro. Z kolei przygotowanie ekstremalnych konstrukcji prologu Red Bull Romaniacs przypomina wyzwania, z którymi profesjonaliści używający Milwaukee mierzą się każdego dnia – mówi Janusz Mitko, CEE Marketing Manager Milwaukee.

W czasie imprezy sportowcy będą mogli skorzystać z punktu serwisowego Milwaukee. Natomiast fani, w strefie testowej Milwaukee na własne oczy przekonają się o mocy i precyzji narzędzi podczas specjalnych pokazów ich zastosowań. Z okazji 20. edycji Red Bull Romaniacs, przygotowanych zostało 5 mistrzowskich zestawów Milwaukee – od elektronarzędzi, przez akcesoria i narzędzia ręczne po system przechowywania. To propozycje zarówno dla sportowców, jak i ich mechaników, a także fanów.

 

Więcej informacji o mistrzowskich zestawach Milwaukee można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Milwaukee

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).