Mieszanki ścierne Farecla w ofercie Auto-Partner Gdańsk | MOTOFAKTOR

Mieszanki ścierne Farecla w ofercie Auto-Partner Gdańsk

person Adrian Januszkiewicz 17/06/2021

Oferta Auto-Partner Gdańsk została rozszerzona o zaawansowane mieszanki ścierne marki Farecla.

Farecla Products Ltd. to brytyjska, rodzinna firma wytwarzająca produkty polerskie do wykańczania różnorodnych rodzajów powierzchni, cieszące się uznaniem na całym świecie. Od ponad 60 lat marka Farecla ściśle współpracuje z producentami lakierów, co pozwala dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania dla różnych rodzajów powierzchni w branży automotive – serwisach, warsztatach i sklepach, w przemyśle stoczniowym – producenci form i żelkotów, producenci jednostek pływających, oraz w przemyśle meblarskim. Wprowadzona na rynek w 1952 roku marka jest sprzedawana w ponad 120 krajach świata. Farecla zastosowała swoje unikalne technologie również w linii produktów G3 Professional, w wyniku czego stała się na świecie wyborem Numer 1 w zakresie wykończenia powierzchni.

 

Produkty z linii G3 Professional przeznaczone dla detailingu zostały opracowane do CZYSZCZENIA, ODNAWIANIA oraz WYKAŃCZANIA powierzchni takich jak lakiery samochodowe, lakiery do drewna, żelkoty oraz wiele innych.

Pasta G3 Regular Grade - topowy produkt Farecla dostępny w ofercie Auto-Partner

Pasta G3 Regular Grade jest pastą ścierną zalecaną do stosowania w systemach lakierniczych OEM i renowacyjnych w celu niezawodnego wycinania śladów szlifowania P1500 lub drobniejszych. Można ją używać ręcznie lub maszynowo, aby zapewnić trwałe rezultaty – bez wypełniaczy.

 

Pasta dostępna jest w 4 różnych pojemnościach, pod symbolami:

 

  • G3-250 FARECLA
  • G3-400 FARECLA
  • G3-1000 FARECLA
  • G3-4000 FARECLA

 

W ofercie Auto-Partner Gdańsk dostępnych jest ponad 300 produktów z grupy Farecla.

 

Sprawdź ceny i dostępność w katalogu

 

Źródło: Auto-Partner Gdańsk

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).