Melett powiększył swoje portfolio produktowe | MOTOFAKTOR

Melett powiększył swoje portfolio produktowe

Firma Melett rozszerzyła swoją ofertę o nowe turbosprężarki i rdzenie turbosprężarek dla popularnych modeli pojazdów.

Melett, brytyjski producent turbosprężarek i części do ich naprawy, ogłosił niedawno rozszerzenie swojej oferty o nowe produkty, odpowiadając tym samym na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości części. Firma kładzie ogromny nacisk na jakość swoich produktów, montując, wyważając i testując wszystkie turbosprężarki w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi standardami. Należy zauważyć, że z każdym rokiem portfolio Melett rozrasta się z imponującą wręcz szybkością.

Wojciech Klimek Melett
Wojciech Klimek, Dyrektor Generalny Melett Polska, Fot. Melett Polska

„Jesteśmy dumni z rozszerzenia naszego portfolio o nowe, innowacyjne produkty” – powiedział Wojciech Klimek, Dyrektor Generalny Melett Polska. – „Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości części, które spełniają oczekiwania naszych klientów na całym świecie.”

Kompletna turbosprężarka do najpopularniejszych modeli Forda

Nowością w portfolio firmy jest kompletna turbosprężarka przeznaczona do popularnych modeli Forda wyposażonych w silnik diesla o pojemności 2.0, takich jak Edge, Focus, Galaxy, Mondeo, S-Max oraz Transit. Turbina oznaczona jako GTD1446VZK została zaprojektowana specjalnie z myślą o rynku wtórnym. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują niezawodnej alternatywy dla oryginalnych części w rozsądnej cenie, bez kompromisów w kwestii jakości.

Nowości w asortymencie rdzeni turbosprężarek

Melett wprowadził na rynek nowe modele rdzeni do turbosprężarek, odpowiadając na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku samochodowego. Aktualizacja oferty obejmuje produkty dedykowane dla popularnych modeli marek Peugeot, Citroën, Vauxhall i Toyota z silnikami 1.0L. Ponadto, oferta została rozszerzona o części dla Mercedesów i Renault z silnikami 1.3L, a także dla Fiatów i Jeepów z jednolitrowymi jednostkami napędowymi. Melett oferuje również rdzenie do modeli Hondy z silnikami 1.0L i 1.5L.

Istotnym rozszerzeniem asortymentu rdzeni w ofercie firmy są również produkty przeznaczone do układów doładowania z dwiema turbosprężarkami w silnikach pojazdów Land Rover/Range Rover 2.0D oraz BMW 3.0D. Dodatkowo, do sprzedaży trafiły zespoły środkowe dla powszechnie używanych pickupów i SUV-ów, obejmując pojazdy takie jak Nissan Navara/Pathfinder 2.3D i 2.5D, Toyota Hilux/Land Cruiser 2.8D, Mercedes X-Class 2.3D oraz BMW X3/X4 3.0D.

Melett nie zapomniał również o lekkich pojazdach użytkowych, wprowadzając rdzenie dla modeli takich jak Ford Transit 2.0D, Renault Master 2.3D i Iveco LDV 3.0D.

Innowacyjne materiały i technologie

Do produkcji wszystkich rdzeni wykorzystuje się innowacyjne materiały i najnowsze technologie, co gwarantuje doskonałe parametry techniczne oraz wyjątkową trwałość. Innowacyjne podejście do doboru materiałów pozwala na osiągnięcie lepszej odporności na zużycie oraz wyższej wytrzymałości mechanicznej. Każdy rdzeń jest dokładnie testowany pod kątem wydajności oraz zgodności z najwyższymi standardami jakości. Wprowadzenie zaawansowanych metod kontroli jakości zapewnia pełną zgodność produktu z wymaganiami technicznymi.

Poszerzona oferta dla warsztatów

Nowe produkty w ofercie Melett umożliwiają warsztatom obsługę szerszego zakresu pojazdów, co zwiększa ich konkurencyjność na rynku. Dzięki nowym komponentom warsztaty mogą teraz oferować naprawy i serwisowanie turbosprężarek w szerszym zakresie modeli samochodów, a tym samym lepiej odpowiadać na potrzeby rynku.

Źródło: Melett

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).