Mega mac PC LITE od Hella Gutmann Solutions | MOTOFAKTOR

Mega mac PC LITE od Hella Gutmann Solutions

Hella Gutmann Solutions rozpoczyna sprzedaż najnowszego oprogramowania diagnostycznego mega mac PC w wersji LITE.

Wychodząc na przeciw wymaganiom wyspecjalizowanych lub mniejszych warsztatów, w Hella Gutmann Solutions stworzono nową platformę diagnostyczną mega macs PC LITE. Zawartość tej aplikacji w stosunku do wersji pełnej została pomniejszona o diagnostykę systemów ADAS, oświetlenia (światła adaptacyjne, LED, matryce) oraz systemy wysokonapięciowe, zachowując pełną funkcjonalność urządzeń mega macs w diagnozowaniu wszystkich pozostałych sterowników i komponentów samochodu.

 

Zredukowana zawartość diagnostyczna aplikacji przekłada się wprost na bazową cenę urządzenia oraz cenę aktualizacji. Pozwala to zredukować koszty i nawet mniej zamożnym warsztatom aktualizować na bieżąco urządzenie diagnostyczne, aby zawsze świadczyć usługę na najwyższym poziomie.

 

Software mega macs PC LITE to ponad 35 000 obsługiwanych modeli pojazdów, intuicyjne oprogramowanie oparte na środowisku Windows, rozszerzone opisy kodów usterek, procedury regulacyjne i kodowania, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Bezprzewodowa komunikacja z modułem VCI ma zapewniać wysoką mobilność urządzenia i wygodę w obsłudze. Instalacja oprogramowania odbywa się w trybie plug’n’play, co w bardzo prosty sposób pozwala zmienić zwykły komputer w profesjonalne narzędzie diagnostyczne. Aplikacja mega macs PC LITE jest również propozycją dla warsztatów rozpoczynających swoją działalność dzięki atrakcyjnej cenie zakupu i niewielkim kosztom aktualizacji rocznej.

Wersja LITE może zostać w późniejszym czasie zaktualizowana do pełnej wersji diagnostycznej.

 

Źródło: Hella Gutmann Solutions

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).