Mega mac PC LITE od Hella Gutmann Solutions | MOTOFAKTOR

Mega mac PC LITE od Hella Gutmann Solutions

person Adrian Januszkiewicz 11/05/2020

Hella Gutmann Solutions rozpoczyna sprzedaż najnowszego oprogramowania diagnostycznego mega mac PC w wersji LITE.

Wychodząc na przeciw wymaganiom wyspecjalizowanych lub mniejszych warsztatów, w Hella Gutmann Solutions stworzono nową platformę diagnostyczną mega macs PC LITE. Zawartość tej aplikacji w stosunku do wersji pełnej została pomniejszona o diagnostykę systemów ADAS, oświetlenia (światła adaptacyjne, LED, matryce) oraz systemy wysokonapięciowe, zachowując pełną funkcjonalność urządzeń mega macs w diagnozowaniu wszystkich pozostałych sterowników i komponentów samochodu.

 

Zredukowana zawartość diagnostyczna aplikacji przekłada się wprost na bazową cenę urządzenia oraz cenę aktualizacji. Pozwala to zredukować koszty i nawet mniej zamożnym warsztatom aktualizować na bieżąco urządzenie diagnostyczne, aby zawsze świadczyć usługę na najwyższym poziomie.

 

Software mega macs PC LITE to ponad 35 000 obsługiwanych modeli pojazdów, intuicyjne oprogramowanie oparte na środowisku Windows, rozszerzone opisy kodów usterek, procedury regulacyjne i kodowania, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Bezprzewodowa komunikacja z modułem VCI ma zapewniać wysoką mobilność urządzenia i wygodę w obsłudze. Instalacja oprogramowania odbywa się w trybie plug’n’play, co w bardzo prosty sposób pozwala zmienić zwykły komputer w profesjonalne narzędzie diagnostyczne. Aplikacja mega macs PC LITE jest również propozycją dla warsztatów rozpoczynających swoją działalność dzięki atrakcyjnej cenie zakupu i niewielkim kosztom aktualizacji rocznej.

Wersja LITE może zostać w późniejszym czasie zaktualizowana do pełnej wersji diagnostycznej.

 

Źródło: Hella Gutmann Solutions

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).