MB Motors z nowościami w Poznaniu | MOTOFAKTOR

MB Motors z nowościami w Poznaniu

Wśród wystawców nadchodzącego Poznań Motor Show 2024 będzie MB Motors, które zaprezentuje dwie premiery modelowe Mercedesa.

Mercedes-Benz Polska po raz kolejny pojawi się na targach Poznań Motor Show. Reprezentować go będzie poznański oddział MB Motors, który wystawi 8 modeli + 2 premiery – modele CLE Cabriolet oraz poliftingową Klasę V w wersji Marco Polo.

CLE Cabriolet

Nowy CLE Cabriolet to kolejny czteromiejscowy samochód z otwartym dachem w historii Mercedesa. Bazuje na sportowym CLE Coupé, jednak klasyczny, wygłuszony miękki dach z tkaniny i dodatkowe detale nadają mu własny charakter.

Na rynku europejskim ma być dostępny pod koniec kwietnia 2024 r.

40 lat Marco Polo

W tym roku mija 40 lat, od kiedy nowy kamper Mercedesa przybrał imię weneckiego odkrywcy. Bazował on wtedy na dostawczym T1 nazywanym od miejsca produkcji „Bremer”. Od tamtej chwili Marco Polo był w użyciu wielu zapalonych podróżników i zbudował swoją własną renomę.

Od 2015 roku Marco Polo powstaje na bazie Klasy V. Czwarta generacja kampera wyznaczyła nowe standardy pod kątem estetyki i komfortu. Pierwsza prezentacja najnowszego Marco Polo miała miejsce latem 2023 roku i w tym roku będzie świętować swoją premierę rynkową. Zwraca na siebie uwagę m.in. jeszcze wyższą jakością wyglądu zewnętrznego i kokpitu, a także ulepszonymi systemami MBUX i MBAC, które oferują teraz nowe funkcje, takie jak inteligentne sterowanie poziomem zawieszenia AIRMATIC w trybie kampera.

Targi Poznań Motor Show 2024 odbędą się w dniach od 4 do 7 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Źródło: Poznań Motor Show

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).