MAX Akcesoria na jesień | MOTOFAKTOR

MAX Akcesoria na jesień

person Adrian Januszkiewicz 2/10/2018

Wraz z końcem września do klientów trafiła nowa gazetka promocyjna Inter Cars.

Znajdą oni w niej szereg ciekawych produktów w niezwykle konkurencyjnych cenach. Niektóre z nich nabyć można nawet z 25% rabatem.

 

Inter Cars powoli przygotowuje się na nadejście zimy, dlatego w najnowszej gazetce dystrybutora nie mogło zabraknąć asortymentów przydatnych właśnie w mroźne, śnieżne dni. W najnowszym wydaniu „Max Akcesoria” klienci znajdą więc m.in. boks dachowy, mogący pomieścić siedem par nart lub pięć desek snowboardowych czy jednoczęściowy kombinezon. W mroźne dni przydatnym urządzeniem może z kolei okazać się prostownik.

 

W aktualnym wydaniu gazety promocyjnej znajdą się ponadto urządzenia przydatne w czasie jazdy, m.in. wideorejestrator, nawigacja samochodowa i zestaw CB – każde z nich klienci mogą nabyć z rabatem wynoszącym 10%. W „Max Akcesoriach” znalazło się również szereg urządzeń dla warsztatowców, wśród nich lampa bezprzewodowa ładowana przez złącze USB, myjka wysokociśnieniowa i kompresor tłokowy (oba urządzenia z rabatem 25%) czy miernik grubości lakieru, a także ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni dedykowany dla pojazdów ciężarowych.

 

Oddzielną sekcję w najnowszym wydaniu przeznaczono na środki do pielęgnacji auta, które nabyć można z upustem wynoszącym od 11 do 19%. Klienci mogą kupić z upustem m.in. środek do czyszczenia kokpitu, szyby czy tapicerki.

 

Pełna wersja najnowszego wydania „MAX Akcesoriów” tutaj.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).