Martex partnerem programu Bridgestone Truck | MOTOFAKTOR

Martex zaprasza do udziału w nowym programie lojalnościowym od Bridgestone. Jest on kierowany do właścicieli flot oraz sub-dilerów powiązanych z branżą Truck.

 

Założenia programu lojalnościowego:

 

  1. Premiowanie punktami jest możliwe przy zakupie opon marek Bridgestone oraz Firestone.
  2. Zakupu można dokonać w dowolnym punkcie sprzedaży w ramach zamkniętej listy dostępnej na platformie Bridgestone Truck.

 

Ważne informacje:

 

  1. Wymiana punktów na nagrody jest możliwa 2 razy w ciągu roku.
  2. Zebrane punkty nie przechodzą na kolejny rok lub edycję.
  3. Brak konieczności wgrywania faktur.
  4. Wymagane jest zaakceptowanie klauzuli RODO oraz udzielenia dodatkowych zgód niezbędnych do efektywnej komunikacji.

 

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Martex

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).