Martex otworzył oddział w Radomiu | MOTOFAKTOR

Martex otworzył oddział w Radomiu

person Adrian Januszkiewicz 17/06/2021

Od 14 czerwca br. działa nowy oddział Martex otwarty w okolicy Radomia.

Martex Radom to kolejny, już 35. oddział firmy. Zlokalizowany jest w miejscowości Wielogóra przy głównej drodze na Warszawę (stara trasa nr 7) pod adresem: ul. Warszawska 90, 26-660 Wielogóra.

 

Łączna powierzchnia Oddziału wraz z częścią magazynową to blisko 850 m2 z szeroką ofertą części do pojazdów ciężarowych, dostawczych, przyczep, naczep i autobusów. Sprawną obsługę klientów i fachowe doradztwo zapewnia 4-osobowy zespół pracowników z dużym doświadczeniem w branży truck pod kierownictwem Łukasza Górniaka.

 

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w soboty od 7:00 do 14:00. Telefonicznie można się kontaktować z oddziałem pod numerami tel. 48 389 00 01 oraz 48 389 00 02.

 

Źródło: Martex

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).