Martex otworzył filię w Zielonej Górze | MOTOFAKTOR

Martex otworzył filię w Zielonej Górze

person Redakcja 24/01/2023

23 stycznia 2023 r. Martex otworzył swoją najnowszą filię w Polsce. Oddział powstał przy głównej obwodnicy Zielonej Góry, na ul. Rzeźniczaka 15.

 

Obiekt dysponuje łączną powierzchnią 1600 m2, na którą składają się dwukondygnacyjny magazyn oraz przestronny dział sprzedaży z 8 stanowiskami obsługi klienta. Dodatkowym atutem jest parking o powierzchni 1000 m2, przeznaczony zarówno dla samochodów osobowych, jak i pojazdów ciężarowych, umożliwiając bezpośrednie tankowanie płynu AdBlue.

 

Oddział w Zielonej Górze oferuje też dostawy na terenie miasta oraz na 5 trasach rozwozowych – w celu usprawnienia realizacji zamówień. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z usług Mobilnego Serwisu Opon.

Obiekt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach 7:00-14:00.Kontakt i współpracę handlową można nawiązać pod nr tel: +48 512 855 566.

 

Źródło: Martex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).