Martex i jego mobilny serwis opon działają pod Gorzowem | MOTOFAKTOR

Martex i jego mobilny serwis opon działają pod Gorzowem

person Redakcja 3/02/2023

Dzięki mobilnemu serwisowi opon Martex mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolic mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanego zespołu wulkanizatorów.

 

Serwis został wyposażony w maszyny do wymiany opon przemysłowych, ciężarowych, dostawczych i osobowych. Jest to niezależna jednostka wulkanizacyjna, w której posiadaniu znalazł się samochód doposażony w narzędzia do naprawy opon na zimno. W dostępnym asortymencie znalazły się m.in. profesjonalne narzędzia marki Milwaukee – amerykańskiej firmy specjalizującej się w produkcji i sprzedaży elektronarzędzi typu heavy-duty.

Mobilny serwis opon stworzony został w oparciu o doświadczenie i przeprowadzony wywiad rynkowy. To odpowiedź na rosnące w tym zakresie zapotrzebowanie, jak również chęć pomocy w realizacji potrzeb naszych klientów. Usługa jest gwarancją oszczędności czasu i zabezpieczenia interesów w zakresie mobilności ich taboru.

 

W ofercie serwisu znajdują się następujące usługi:

 

  • kompleksowa wymiana lub naprawa ogumienia;
  • usługa pogłębiania bieżnika za pomocą nacinarki;
  • wymiana klocków hamulcowych;
  • wymiana tarcz hamulcowych;
  • wymiana resorów / poduszek pneumatycznych;
  • wymiana zacisków hamulcowych;
  • drobnych napraw po wcześniejszych ustaleniach z klientem;
  • przywóz opon do utylizacji od klientów znajdujących się w sieci Martex.

 

Oddział Martex w Gorzowie Wielkopolskim sukcesywnie zamierza powiększać flotę pojazdów mobilnych w zakresie rosnącego zainteresowania, aby mogły każdorazowo docierać w różne rejony województwa, w jak najkrótszym czasie. W najbliższej przyszłości planowane są stacjonarne wulkanizatory, w tym usługi naprawy opon na ciepło.

Serwis mobilny Oddziału Martex w Gorzowie Wielkopolskim będzie działać na terenie województwa lubuskiego: od Słubic, poprzez Kostrzyn, Barlinek, Drezdenko, Międzychód, Międzyrzecz, Torzym oraz w okolicach trasy A2, jak również w centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

 

Mobilny serwis opon działa w godzinach 7:00 – 17:00. Godziny pracy serwisu mogą ulec zmianie po wcześniejszych telefonicznych uzgodnieniach z klientem.

 

Dane kontaktowe:

 

Mobilny serwis opon:
+48 664 919 029

 

Oddział Martex w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Łysa, 66-400 Gorzów Wielkopolski

 

Dział handlowy:
+48 664 919 025
+48 664 919 026

 

Źródło: Martex

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).