Marka Fram nagrodzona w Rosji | MOTOFAKTOR

Marka Fram nagrodzona w Rosji

person Adrian Januszkiewicz 4/12/2018

30 listopada br. FRAM, marka należąca do Sogefi, otrzymała dwie nagrody "Autocomponent of the year" i "MAK 2018".

Konkurs „Autocomponent of the year” polegał na porównaniu wskaźników i szeregu cech, zgodnie z którymi Rada Ekspertów Naukowych konkursu przeprowadziła ranking produktów. Komitet nagród przeprowadził testy porównawcze produktów w laboratoriach badawczych FSUE „NAMI”, Instytutu Badawczego „Avtoelectronics”, CJSC Avtopribor, posiadających Grupę Certyfikacyjną.

 

W tym roku przetestowano kilka filtrów paliwa od różnych producentów, potwierdzając doskonałość FRAM w filtracji. Dzięki tej nagrodzie firma Sogefi została uznana za najlepszego producenta filtrów paliwa na rosyjskim rynku części zamiennych.

 

Nagroda „MAK 2018” – World Automotive Components Award przyznawana jest przez wpływowych ekspertów z branży motoryzacyjnej i media rynku motoryzacyjnego. Zgodnie z opinią profesjonalistów rynku, jury uznało filtry FRAM za najlepsze filtry 2018.

 

Konkurs rozpoczął się w czerwcu 2018 r. Konsumenci głosowali na swoją ulubioną markę na stronie www.mak-award.ru w kilku kategoriach, takich jak filtry, świece zapłonowe, sprzęgła itp.

 

Zdobyta nagroda potwierdza, że firma FRAM oferuje swoim klientom produkty o wysokiej jakości i wydajności.

 

Źródło: Sogefi

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).