Marelli z nową akcją lojalnościową i bazą ATF | MOTOFAKTOR

Marelli z nową akcją lojalnościową i bazą ATF

person Redakcja 2/03/2023

Marelli ogłosiło rozpoczęcie specjalnej kampanii lojalnościowej Marelli Div.o, a także utworzenie własnej bazy ATF Infotek dla warsztatów.

Kampania lojalnościowa Marelli Div.o

Tester Marelli Div.o
Tester Marelli Div.o, Fot. Marelli

Z interesującą inicjatywą wystąpiło ostatnio Marelli. Dla wszystkich użytkowników testerów tej marki (Logic, Smart, Vision) przygotowano kampanię lojalnościową, pozwalającą na zakup najnowszego testera Marelli Div.o na bardzo atrakcyjnych warunkach. Co ciekawe – zasady kampanii zakładają, że tester posiadany przez warsztat nie tylko nie musi być zwracany, jak w większości tego typu promocji, a wręcz zostanie zaktualizowany do najnowszej wersji. Ceny wahają się zależnie od posiadanego testera, natomiast zaczynają się już od 3299 zł netto za urządzenie z licencją i abonamentem, co wydaje się być wyjątkowo atrakcyjną ofertą na tle konkurencji.

 

Choć standardowo tester Div.o współpracuje z komputerem z systemem Windows (podobnie jak było przy poprzednich urządzeniach Marelli), tym razem można rozszerzyć licencję także na platformę Android lub doposażyć moduł o przemysłowy tablet Marelli zaprojektowany specjalnie dla testera Div.o.

 

Jedyną wadą tej oferty wydaje się być jej ograniczenie czasowe: kampania przewidziana jest do 30.06.2023, więc nie warto zwlekać z kontaktem z dystrybutorami Marelli.

Nowa baza ATF Marelli

Od dłuższego czasu solidnym wsparciem dla mechaników obsługujących dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów (co, uwzględniając trendy rynkowe, będzie coraz popularniejszą usługą w większości warsztatów) była baza danych Marelli ATF. W związku z tym firma ta przygotowała jej zupełnie nową odsłonę, zawierającą jeszcze więcej informacji w jeszcze bardziej przystępnej formie. Kluczowe dane Marelli ATF Infotek:

 

  • bogata baza pojazdów, zawierająca 54 marki samochodów, łącznie ponad 8000 różnych wersji
  • intuicyjne wyszukiwanie pojazdów, informacje w 23 językach
  • informacje o ilości i rodzaju oleju w danej skrzyni biegów
  • identyfikacja numeru części zamiennych, takich jak miska olejowa i filtr
  • rysunki oraz zdjęcia rzeczywistych elementów przekładni
  • lokalizacja złączy umożliwiających podłączenie urządzenia do wymiany płynu ATF
  • zdjęcia i numery adapterów pasujących do konkretnych złączy
  • opis procedury sprawdzania poziomu oleju w skrzyni biegów
  • momenty dokręcania poszczególnych korków, (spustowego, do napełniania, do sprawdzania poziomu)
  • funkcja zgłaszania zapotrzebowania na dane do modeli skrzyń, których aktualnie nie ma w bazie danych
Źródło: Marelli

Źródło: Marelli

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).