MAHLE wprowadza nowe narzędzia diagnostyczne | MOTOFAKTOR

MAHLE wprowadza nowe narzędzia diagnostyczne

MAHLE Aftermarket wprowadzi na rynek drugą generację narzędzi do diagnostyki warsztatowej MAHLE TechPRO i BRAIN BEE Connex.

Twórcy urządzeń MAHLE TechPRO i BRAIN BEE Connex całkowicie przeprojektowali interfejs użytkownika i jeszcze bardziej poprawili użyteczność. Teraz bardziej intuicyjnie i efektywnie prowadzi zespoły warsztatowe przez poszczególne aplikacje, umożliwiając płynną diagnostykę pojazdu. Wszystkie ważne narzędzia są natychmiast dostępne na pierwszy rzut oka. Upraszcza to pracę i oszczędza cenny czas. Nowe złącze VCI wyznacza standardy jako najmniejsze złącze na rynku ze zintegrowanym protokołem DoIP (Diagnostics over Internet Protocol), umożliwiając elastyczną i wydajną diagnostykę układów pojazdu przez Internet. Solidna obudowa nowej generacji została specjalnie zaprojektowana do codziennego użytku w warsztacie.

Philipp Grosse Kleimann, członek Komitetu Zarządzającego MAHLE i szef jednostki biznesowej Aftermarket
Philipp Grosse Kleimann, członek Komitetu Zarządzającego MAHLE i szef jednostki biznesowej Aftermarket, Fot. Grupa MAHLE

„Cyfryzacja wkracza do niezależnych warsztatów. Tym ważniejsze staje się zapewnienie zespołom narzędzia diagnostycznego, które spełnia nowe wymagania i wspiera je w pracy. Dzięki TechPRO 2 dostosowujemy warsztaty do potrzeb cyfrowa przyszłość” – wyjaśnia Philipp Grosse Kleimann, członek komitetu zarządzającego MAHLE i szef jednostki biznesowej Aftermarket.

Łatwe do zrozumienia ikony i samouczki wideo ułatwiają obsługę i w zrozumiały sposób prowadzą przez proces diagnostyczny. Zintegrowana kamera jednym kliknięciem rejestruje numer pojazdu i automatycznie uruchamia odpowiednią aplikację. Nowa funkcja Smart Scan zapewnia pracownikom warsztatu dodatkowe informacje na temat kodów usterek odczytanych z pojazdu, takie jak biuletyny serwisowe OEM, dane wycofania i wskazówki dotyczące naprawy. Dzięki elastycznym modelom licencji urządzenie diagnostyczne można skonfigurować zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Poziom diagnostyczny, warunki subskrypcji, pakiety akcesoriów: Warsztaty mogą zarezerwować wszystkie opcje zgodnie ze swoimi indywidualnymi wymaganiami. Obecni klienci poprzednich wersji nadal otrzymują wsparcie i korzystają z regularnych aktualizacji.

Fot. Stefano Dall'Asta

TechPRO 2 i BRAIN BEE Connex 2 są również kompatybilne z MAHLE Cyber Security Pass (MCS Pass), co oznacza, że niezależne warsztaty mogą w dalszym ciągu łatwo i wygodnie uzyskiwać dostęp do danych diagnostycznych pojazdu, które są szyfrowane przez bramki bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat MAHLE TechPRO 2 i BRAIN BEE Connex 2 można znaleźć TUTAJ.

Źródło: MAHLE

Zdjęcie główne: Stefano Dall’Asta

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).