MAHLE TechPRO rozszerzone o funkcję ODO-Scan | MOTOFAKTOR

MAHLE TechPRO rozszerzone o funkcję ODO-Scan

person Adrian Januszkiewicz 4/07/2022

W urządzeniach MAHLE TechPRO jest dostępna funkcja ODO-Scan, która pozwala zweryfikować faktyczny przebieg pojazdu.

Funkcja ODO-Scan odczytuje dane o przebiegu ze sterowników pojazdu (np. z czujnika ABS, ESP, deski wskaźników, EDI, skrzyni biegów, kamery, wspomagania kierownicy i wielu innych).

 

Raport ODO-Scan ma zapewniać szybką weryfikację wiarygodności wskazań licznika przebiegu pojazdu. Brak spójności przebiegu w poszczególnych sterownikach sugeruje, że osoba niepowołana korygowała licznik. Za pomocą funkcji ODO-Scan można również sprawdzić, czy po wymianie sterownika/modułu poprawnie skopiowano jego konfigurację.

 

ODO-Scan kierowana jest do wszystkich zainteresowanych szybką weryfikacją realnego przebiegu pojazdu, m.in. osób zajmujących się handlem pojazdami używanymi, firm leasingowych czy firm oferujących długoterminowy wynajem pojazdów. Za pomocą ODO-Scan łatwo sprawdzić, czy zwracany pojazd ma przebieg zgodny z umową najmu/leasingu.

 

ODO-Scan dostępna bezpłatnie do 15.12.2022 r. we wszystkich urządzeniach MAHLE TechPRO z aktywną licencją.

 

Źródło: SOSNOWSKI Sp. z o.o. Sp. k. 

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).