MAHLE RemotePRO – nowe narzędzie diagnostyczne | MOTOFAKTOR

MAHLE RemotePRO - nowe narzędzie diagnostyczne

person Adrian Januszkiewicz 25/01/2023

MAHLE Aftermarket wprowadzi RemotePRO, komplementarny system diagnostyczny do obsługi pojazdów, począwszy od lutego 2023 roku.

 

  • MAHLE wprowadzi od lutego 2023 roku na rynek dodatkowe narzędzie diagnostyczne
  • Niezależne warsztaty będą mogły dzięki temu przeprowadzać kompleksową diagnostykę, podobnie jak warsztaty autoryzowane i kontaktować się bezpośrednio ze specjalistami
  • MAHLE RemotePRO umożliwia zdalną diagnostykę pojazdów z dostępem do danych producenta oryginalnego wyposażenia
    MAHLE obsługuje z RemotePRO więcej producentów niż jakikolwiek konkurent
  • RemotePRO jest uzupełnieniem uniwersalnego narzędzia diagnostycznego MAHLE TechPRO/BRAIN BEE Connex
  • Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży — zapisz się na nasz newsletter

 

 

Tam, gdzie uniwersalne narzędzia diagnostyczne osiągają swoje granice, czasami może pomóc tylko urządzenie diagnostyczne producenta. Zdalne narzędzie diagnostyczne praktycznie łączy dużą liczbę urządzeń diagnostycznych tego producenta na jednym serwerze. Dzięki temu niezależne warsztaty mogą korzystać z tego samego zakresu funkcji, co warsztaty autoryzowane, nawet w przypadku pojazdów bardzo rzadkich lub trudnych do zdiagnozowania. Obejmuje to odczytywanie i kasowanie pamięci usterek, kalibrację, programowanie i konserwację różnych systemów w pojeździe, ale także naukę kluczyków pojazdu czy diagnostykę nietypowych i „egzotycznych” usterek.

 

Usługi producentów są rozliczane zgodnie z zasadą „pay per use”, czyli w zależności od zastosowania. Oznacza to, że niezależne warsztaty mogą bezpośrednio i przejrzyście przenieść te koszty na swoich klientów. W zamian korzystają z wiedzy fachowej i możliwości technicznych, jakie w rezultacie posiada ich niezależny warsztat.

 

Dzięki MAHLE RemotePRO za pośrednictwem czatu lub infolinii można wezwać specjalistów, którzy udzielą fachowej pomocy w procesie diagnostycznym. RemotePRO stanowi uzupełnienie uniwersalnego narzędzia diagnostycznego TechPRO firmy MAHLE i Connex firmy BRAIN BEE.

 

Źródło: MAHLE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).