MAHLE RemotePRO – nowe narzędzie diagnostyczne | MOTOFAKTOR

MAHLE RemotePRO - nowe narzędzie diagnostyczne

MAHLE Aftermarket wprowadzi RemotePRO, komplementarny system diagnostyczny do obsługi pojazdów, począwszy od lutego 2023 roku.

 

  • MAHLE wprowadzi od lutego 2023 roku na rynek dodatkowe narzędzie diagnostyczne
  • Niezależne warsztaty będą mogły dzięki temu przeprowadzać kompleksową diagnostykę, podobnie jak warsztaty autoryzowane i kontaktować się bezpośrednio ze specjalistami
  • MAHLE RemotePRO umożliwia zdalną diagnostykę pojazdów z dostępem do danych producenta oryginalnego wyposażenia
    MAHLE obsługuje z RemotePRO więcej producentów niż jakikolwiek konkurent
  • RemotePRO jest uzupełnieniem uniwersalnego narzędzia diagnostycznego MAHLE TechPRO/BRAIN BEE Connex
  • Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży — zapisz się na nasz newsletter

 

 

Tam, gdzie uniwersalne narzędzia diagnostyczne osiągają swoje granice, czasami może pomóc tylko urządzenie diagnostyczne producenta. Zdalne narzędzie diagnostyczne praktycznie łączy dużą liczbę urządzeń diagnostycznych tego producenta na jednym serwerze. Dzięki temu niezależne warsztaty mogą korzystać z tego samego zakresu funkcji, co warsztaty autoryzowane, nawet w przypadku pojazdów bardzo rzadkich lub trudnych do zdiagnozowania. Obejmuje to odczytywanie i kasowanie pamięci usterek, kalibrację, programowanie i konserwację różnych systemów w pojeździe, ale także naukę kluczyków pojazdu czy diagnostykę nietypowych i „egzotycznych” usterek.

 

Usługi producentów są rozliczane zgodnie z zasadą „pay per use”, czyli w zależności od zastosowania. Oznacza to, że niezależne warsztaty mogą bezpośrednio i przejrzyście przenieść te koszty na swoich klientów. W zamian korzystają z wiedzy fachowej i możliwości technicznych, jakie w rezultacie posiada ich niezależny warsztat.

 

Dzięki MAHLE RemotePRO za pośrednictwem czatu lub infolinii można wezwać specjalistów, którzy udzielą fachowej pomocy w procesie diagnostycznym. RemotePRO stanowi uzupełnienie uniwersalnego narzędzia diagnostycznego TechPRO firmy MAHLE i Connex firmy BRAIN BEE.

 

Źródło: MAHLE

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).