Mahle przejęło Keihin | MOTOFAKTOR

Od 1 lutego br. firma Mahle przejęła działalność w zakresie klimatyzacji w Japonii, Tajlandii i USA od dawnej korporacji Keihin.

Organy antymonopolowe wyraziły zgodę na przejęcie Keihin. Cztery zakłady produkcyjne i jedno centrum rozwoju są obecnie integrowane z Grupą Mahle. Dzięki temu przejęciu Mahle umacnia swoją pozycję w dziedzinie układów klimatyzacji. To jedna ze strategicznych przyszłych dziedzin grupy.

Dzięki temu ważnemu przejęciu wzmacniamy naszą obecność i kontakty z klientami w Azji i Ameryce Północnej w obszarze biznesowym, który stanie się jeszcze ważniejszy nie tylko w przypadku napędów konwencjonalnych, ale szczególnie w przypadku napędów alternatywnych. W szczególności w tym obszarze chcemy nadal się rozwijać. dr Jörg Stratmann prezes zarządu i dyrektor generalny Mahle

 

W nowych lokalizacjach zatrudnionych jest łącznie około 1700 osób. Tutaj opracowywane i produkowane są klimatyzatory i komponenty do ich urządzeń peryferyjnych. W przypadku napędów alternatywnych wymagania dotyczące sprawności i wydajności układu klimatyzacji są znacznie wyższe, ponieważ ma to bezpośredni wpływ m.in. na zasięg pojazdów elektrycznych, a tym samym na akceptację klientów.

 

Źródło: Mahle

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).