Maciej Oleksowicz wśród najskuteczniejszych Prezesów GPW | MOTOFAKTOR

Maciej Oleksowicz wśród najskuteczniejszych Prezesów GPW

person Adrian Januszkiewicz 6/07/2022

Wśród najwyżej ocenionych przez ICAN Management Review menadżerów spółek notowanych na GPW znalazł Prezes Zarządu Inter Cars SA, Maciej Oleksowicz.

 

Twórcy zestawienia przygotowali raport na podstawie szczegółowych danych, udostępnianych przez spółki w ramach corocznych raportów finansowych. Firmy podzielone zostały na trzy kategorie: duże, średnie i małe przedsiębiorstwa, będące komponentami indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80. Ocenienie zostały podane takie elementy jak: całkowita stopa zwrotu, zmiana wartości nominalnej kapitalizacji oraz wskaźniki finansowe.

 

Maciej Oleksowicz według tego zestawienia sklasyfikowany został na wysokim trzecim miejscu spośród prezesów spółek z indeksu mWIG40. Jego ogólna ocena to 7,5. Maciej Oleksowicz funkcję Prezesa Inter Cars SA pełni od maja 2017 roku. Wcześniej przez wiele lat zaangażowany był w rozwój firmy, wdrażając różnorakie projekty, ze szczególnym naciskiem na rozwój systemów IT.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).