Maciej Oleksowicz wśród najcenniejszych polskich prezesów | MOTOFAKTOR

Maciej Oleksowicz wśród najcenniejszych polskich prezesów

person Adrian Januszkiewicz 21/10/2020

Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA, znalazł się w raporcie "Wycena polskich menadżerów", przygotowanym przez firmę Martis Consulting.

Prezes Zarządu Inter Cars znalazł się na prestiżowej liście najcenniejszych polskich menadżerów zarządzających spółkami notowanymi na warszawskiej giełdzie. Maciej Oleksowicz zajął wysoką, 20. pozycję, a jego wartość wyceniona została na 54,7 mln zł. Wśród prezesów obecnych w tym zestawieniu znaleźć można zarządzających takimi firmami jak Orlen, LPP czy Cyfrowy Polsat.

 

Zestawienie przygotowane zostało przez firmę doradczą Martis Consulting.

 

Model szacujący wartość menadżerów dla spółek został oparty o trzy czynniki: dynamikę kursu akcji oraz EBITDA, jak również o ekspercką ocenę kompetencji menadżera. Analizie poddano prezesów największych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wchodzących w skład indeksów WIG20 i mWIG40.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).