Maciej Oleksowicz wśród najbardziej wpływowych osób polskiej gospodarki | MOTOFAKTOR

Maciej Oleksowicz wśród najbardziej wpływowych osób polskiej gospodarki

person Adrian Januszkiewicz 25/03/2021

Prezes Zarządu Inter Cars, Maciej Oleksowicz, znalazł się w gronie 200 najbardziej wpływowych osób polskiej gospodarki.

Ranking najbardziej wpływowych osób dla polskiej gospodarki to lista ludzi, którzy kreowali polską rzeczywistość gospodarczą w 2020 r. Jak podkreślają twórcy rankingu – redakcje gospodarcze RMF FM, money.pl i 300Gospodarka.pl – przygotowane zestawienie ma wskazać osoby, które mają największy wpływ na nasze społeczeństwo.

 

Prestiżowe zestawienie, w którym znalazł się m.in. Maciej Oleksowicz, zostało zaprezentowane drugiego dnia tegorocznej edycji kongresu Impact’20.

Prezes Inter Cars w elitarnym gronie

Ranking najbardziej wpływowych osób dla polskiej gospodarki to lista, na której znaleźli się m.in. inspiratorzy zmian legislacyjnych, ich twórcy, polscy i zagraniczni politycy, ale także duzi pracodawcy, liderzy podmiotów, które kształtują poszczególne branże, naukowcy i researcherzy, mający wpływ na trendy filozofii przyjmowanej przy kształtowaniu gospodarki czy prowadzeniu firm. W zestawieniu znaleźć możemy ponadto inwestorów, przedstawicieli znaczących spółek giełdowych oraz osoby kierujące instytucjami realizującymi politykę rządu.

W rankingu znaleźli się wszyscy ci, którzy mają wpływ na polską gospodarkę. Doszliśmy do wniosku, że żadne metody kwantytatywne nie są w stanie oddać iście humanistycznej natury wpływu na gospodarkę. (…) Sposób doboru nazwisk, które znalazły się na liście, jest efektem wspólnej analizy procesów zachodzących w polskiej gospodarce i długich dyskusji przedstawicieli trzech organizacji. Powstanie rankingu oznaczało dziesiątki godzin dyskusji o poszczególne miejsca na listach, a także o to, czy daną osobę w ogóle uwzględnić. podkreślają autorzy zestawienia

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).