Łukasz Byśkiniewicz kupuje części MaXgear – video Auto Partner S.A. | MOTOFAKTOR

Łukasz Byśkiniewicz kupuje części MaXgear - video Auto Partner S.A.

person Redakcja 31/07/2019

W najnowszym video promocyjnym sieci Auto Partner S.A. Łukasz Byśkiniewicz składa wizytę w centrum dystrybucyjnym spółki w Bieruniu za kierownicą swojego Hyundaia i20r5.

Do centrum dystrybucyjnego Auto Partner S.A. w Bieruniu Łukasz Byśkiniewicz przyjechał na małe zakupy i wyruszył w drogę na kolejne treningi. Postanowił on osobiście sprawdzić, jak pracuje centralny magazyn oraz miał możliwość przekonania się o szybkości i sprawności działania Auto Partnera i oczywiście zobaczyć, jak szeroki wybór części posiada spółka w swojej ofercie.

 

Precyzja Łukasza idealnie pokazała, jak wygląda codzienna bieruńskiego centrum praca i szybkość realizacji dostaw.

 

Efekty w poniższym materiale video:

Artykuł sponsorowany przez Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).