Lista Miejsc Obsługi Klientów e-TOLL uległa zmianie | MOTOFAKTOR

Lista Miejsc Obsługi Klientów e-TOLL uległa zmianie

person Adrian Januszkiewicz 3/10/2022

Ze względu na to, ze klienci systemu e-TOLL częściej wybierają kontakt online, liczba Miejsc Obsługi uległa redukcji od 1 października br.

 

Analiza liczby użytkowników obsługiwanych w stacjonarnej sieci Miejsc Obsługi Klienta systemu e-TOLL oraz ilości transakcji realizowanych przez te punkty, wykazała wyraźny spadek zainteresowania korzystaniem z takiej formy obsługi. Zdecydowana większość użytkowników systemu e-TOLL wybiera kontakt online poprzez Internetowe Konto Klienta (IKK).

 

IKK pozwala użytkownikom m.in. samodzielnie zarządzać swoimi rozliczeniami i danymi pojazdów w systemie. Usługi są dostępne online przez całą dobę.

 

Szczegółowe informacje na temat sposobów rejestracji w systemie e-TOLL i korzystania z IKK opublikowane są na stronie etoll.gov.pl

Relokacja dwóch Punktów Dystrybucji e-TOLL

Ponadto w nocy z 30 września na 1 października br. nastąpiła relokacja dwóch dotychczasowych Punktów Dystrybucji w sieci Miejsc Obsługi Klienta. Zamknięto punkty:

 

  • Stacja LOTOS w Szczecinie przy Szosie Stargardzkiej 22 G.
  • Stacja LOTOS w Gdyni przy ul. Kontenerowej 2.

 

Natomiast od 1 października br. usługi e-TOLL są dostępne w stacjach paliw:

 

  • Stacji BP w Warszawie przy ul. Puławskiej 417.
  • Stacji BP w Gdyni przy ul. Hutniczej 15A.

 

Pełną listę Miejsc Obsługi Klienta znaleźć można na stronie etoll.gov.pl w zakładce Obsługa Klienta.

 

Aby zlokalizować najbliższe Miejsce Obsługi Klienta można skorzystać również z wyszukiwarki Miejsc Obsługi Klienta.

 

Źródło: Ministerstwo Finansów/KAS

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).