Liqui Moly organizuje test wiedzy dla mechaników | MOTOFAKTOR

Liqui Moly organizuje test wiedzy dla mechaników

person Adrian Januszkiewicz 20/02/2019

Specjalny 3-etapowy test przygotowany przez Liqui Moly daje szansę warsztatowcom na sprawdzenie swojej wiedzy i wygranie ciekawych nagród.

Firma Liqui Moly przygotowała w tym roku specjalny test, który pozwoli warsztatowcom z całej Polski sprawdzić swoją wiedzę i powalczyć o ciekawe nagrody. Aby tego dokonać muszą osiągnąć dobre rezultaty w każdej z trzech części różniących się od siebie zakresem tematycznym. Pierwsza część testu ruszyła wczoraj (19 lutego) i dotyczy silnika i jego osprzętu. Druga część rozpocznie się 10 maja, a jej tematyka to będzie układ przeniesienia napędu. Trzecia i ostatnia próba rozpocznie się 10 sierpnia i będzie zawierać pytania z zakresu nadwozia, zawieszenia i układu elektrycznego.

 

Nagrodą w konkursie jest urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów Liqui Moly Gear Tronic 2 wraz z zestawem złączek o wartości 25 tys. zł. Oprócz tego Liqui Moly Polska po każdym etapie wręczy osobie o największej liczbie punktów z danego działu urządzenie do czyszczenia filtrów cząstek stałych i zestaw chemii czyszczącej.

 

To jednak nie wszystko bowiem organizator przygotował specjalne koszulki, dla osób które zdobędą minimum 50% punktów w pierwszej części testu (części silnikowej). Zwycięzca poszczególnych etapów zostanie wyłoniony na dzień przed rozpoczęciem kolejnej fazy konkursu. Wyniki całego konkursu zostaną ogłoszone 25.11.2019 r.

 

Konkurs przeznaczony jest do pracowników i właścicieli warsztatów naprawy samochodów, przy czym test może być rozwiązany przez tylko jedną osobę z danego warsztatu.

 

Link do testu znajduje się tutaj.

 

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).