LightTube – drążony resor do zawieszeń AirLight II | MOTOFAKTOR

LightTube - drążony resor do zawieszeń AirLight II

person Adrian Januszkiewicz 18/03/2020

W ofercie BPW pojawił się specjalny drążony resor LightTube do zawieszenia pneumatycznego AirLight II.

LightTube został opracowany specjalnie do pojazdów, w których bardzo istotną jest masa własna, w szczególności cystern. Zastosowanie go w zespole 3-osiowym ma dawać oszczędność masy rzędu 42 kg (7 kg na jednym resorze).

Charakterystyka techniczna:

  • Do zawieszeń typu Airlight II
  • Nośność osi 9 t
  • Do osi sztywnych o rozstawie resorów min.: 1200 mm
  • Płyty podresorowe skręcane (niespawane)
  • Dla eksploatacji On-Road
  • Wysokości jazdy 300 mm – 565 mm (ALO/ALM)
  • Ogumienie pojedyncze 19.5″ – 22.5″
  • Odsadzenie ET 0/ET 120 (piasta Alu tylko ET0)

 

Resor drążony LightTube jest w 100% kompatybilny z aktualnie produkowanymi resorami w wykonaniu 1×56 do zawieszeń typu Airlight II i może je zastąpić 1:1. Parametry techniczne i wysokości jazdy są identyczne.

 

Dostępne są następujące warianty:

Źródło: BPW

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).