Łatwy montaż sprężarki – EasyFit od HC-CARGO | MOTOFAKTOR

Łatwy montaż sprężarki - EasyFit od HC-CARGO

person Adrian Januszkiewicz 1/05/2020

Koncepcja EasyFit HC-CARGO ma być pomocą dla każdego zajmującego się klimatyzacją – dzięki niej wymiana sprężarki powinna być o wiele prostsza.

Firma HC-CARGO dodała do swojej oferty sprężarki wstępnie zalane olejem, a niektóre nawet z załączonymi odpowiednimi o-ringami, co ma dać pewność, że wszystko idealnie do siebie pasuje, a jasna instrukcja ma pozwolić przejść przez montaż krok po kroku.

 

Wstępne zalanie sprężarki wysokiej jakości olejem PAG i dołączony osprzęt mają sprawiać, że wszystko do siebie będzie pasować.

 

Produkty EasyFit można znaleźć na stronie www.hc-cargo.pl.

 

Firma dodaje nowe produkty do oferty raz w tygodniu. Obecnie w dziale KLIMATYZACJA znaleźć można: 572 sprężarki, 545 skraplaczy i ponad 1000 pozostałych produktów z działu A/C: m.in. o-ringi, oleje, parowniki, oporniki, przełączniki ciśnienia, zawory rozprężne, dmuchawy, osuszacze i części zamienne do sprężarek.

 

Źródło: HC-CARGO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).