Lampy robocze CRK2 WESEM teraz także w wersji z homologacją cofania | MOTOFAKTOR

Lampy robocze CRK2 WESEM teraz także w wersji z homologacją cofania

Lampy robocze LED CRK2 od WESEM są teraz dostępne także w wersji z homologacją cofania (CRK2-AR).
28/08/2020

Lampa CRK2 uzupełniłaasortyment lamp roboczych polskiego producenta, firmy WESEM. W ostatnim czasie rodzina lamp CRK2 powiększyła się o wersję posiadającą homologację cofania, przeznaczoną do użytku drogowego w samochodach ciężarowych i dostawczych.

 

Lampy LED CRK2 to seria kwadratowych lamp o popularnym rozmiarze 105mmx105mm. Lampa o szerokiej wiązce świetlnej występuje w 3-ech wersjach.

 

Pierwsza o strumieniu świetlnym 800lm (moc 11W) doskonale sprawdza się jako energooszczędny i wygodny w użytkowaniu zamiennik dla lampy halogenowej, druga o strumieniu 1600lm (moc 22W) odpowiada na potrzeby użytkowników, którzy dla podniesienia komfortu pracy i widoczności potrzebują doświetlenia większego obszaru, trzecia o najszerszej wiązce świetlnej również sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe, a ponadto może służyć jako lampa cofania na drogach publicznych – posiada homologację cofania E20.

 

Producent przygotował egzemplarz o kompaktowym rozmiarze, który doskonale wpasuje się także we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób, w tym bardzo estetyczny montaż reflektora do tylnej części powierzchni.

 

Seria lamp LED CRK2 to doskonały produkt dla klientów, którzy oczekują:

 

• markowego produktu w bardzo przystępnej cenie w klasie lamp roboczych do 1600lm,
• długiej żywotności i niezawodności lamp,
• wyrobu dobrej jakości od sprawdzonego producenta,
• niskiego zużycia energii i braku zakłóceń radia,
• możliwości wyboru wielu opcji i dowolnego sposobu montażu,
• pewnej gwarancji.

 

Użytkownicy mogą zamontować lampy LED bez obaw o zakłócanie radia, nie muszą zmagać się z awariami oświetlania jak przy używaniu tradycyjnych lamp żarówkowych, a tym samym dostaną produkt, który posłuży im długie lata.

 

Lampy produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015. Lampy CRK2 LED znajdują zastosowanie w samochodach ciężarowych, dostawczych, specjalnych, maszynach rolniczych i budowlanych i pojazdach wolnobieżnych oraz we wszelkich pojazdach, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła.

 

Produkty WESEM można nabyć u dystrybutorów oświetlenia motoryzacyjnego, budowlanego i rolniczego.

 

WESEM to europejski producent lamp dla samochodów, pojazdów rolniczych i maszyn wolnobieżnych – na rynku od 1977 roku. Projektowane i wytwarzane w Polsce produkty  łączą nowoczesne trendy wzornicze z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Rozumienie potrzeb odbiorców, własne studio projektowe, laboratorium i fabryki pozwalają zachować wysoki standard wykonywanych produktów a tym samym dbać o satysfakcję klientów. Obecnie firma kładzie nacisk na rozwój oferty produktów LED. Wyroby firmy od lat obecne są na rynkach Europy, Azji i Ameryki.

Więcej na: wesem.pl.

 

Źródło: WESEM

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).