Lampy Philips Xperion 6000 Flood nagrodzone | MOTOFAKTOR

Lampy Philips Xperion 6000 Flood nagrodzone

person Redakcja 7/07/2023

Trzy lampy warsztatowe Philips Xperion 6000 Flood zostały uhonorowane prestiżowymi wyróżnieniami za wzornictwo na rok 2023: Red Dot oraz IF Design Award.

 

Seria Philips Xperion 6000 Flood została doceniona przez jurorów Red Dot za jej funkcjonalność i zdolność do tworzenia przyjaznego środowiska pracy. Wyróżnienie IF Design Award zostało przyznane lampom Philips Flood za innowacyjną koncepcję, wszechstronną funkcjonalność oraz doskonałe możliwości dostosowania do różnych warunków pracy. W obu konkursach, przyciągających tysiące zgłoszeń rocznie, jurorami są eksperci z dziedziny projektowania z całego świata.

Znak Red Dot międzynarodowej jakości wzornictwa

Red Dot Design Award jest międzynarodowym symbolem jakości wzornictwa, uznawanym na całym świecie. To wyjątkowe wyróżnienie dla najwybitniejszych projektów i innowacji. Nagroda przyznawana systematycznie od lat 50. XX wieku, przyciąga zgłoszenia z różnych sektorów, w tym mody, robotyki i sprzętu sportowego. Produkty są oceniane pod względem funkcjonalności, estetyki i innych kryteriów, a laureatom przyznawany jest ceniony czerwony punkt, symbolizujący nowe standardy w projektowaniu.

Nagroda iF Design Award, światowy symbol doskonałego wzornictwa

iF Design Award, przyznawana jest od niemal 70 lat. Honoruje najwyższą jakość i kreatywność projektowania w wielu dziedzinach. Jurorzy, pracujący w trzyosobowych grupach, oceniają każde zgłoszenie pod kątem pięciu konkretnych kryteriów. W roku 2023, spośród ponad 10 000 produktów i projektów, seria Philips Xperion 6000 została jednoznacznie wybrana jako zwycięzca w kategorii narzędzi.

Philips Xperion 6000 Flood: zaawansowana wydajność świetlna przeznaczona dla profesjonalistów

Philips Xperion 6000 Flood to zaawansowane profesjonalne lampy robocze, które oferują wydajne oświetlenie LED oraz innowacyjną funkcję inteligentnego zoomu. Stworzone we współpracy z mechanikami samochodowymi, lampy te pomagają profesjonalistom z branży motoryzacyjnej zapewnić doskonałą widoczność w każdym miejscu. Seria lamp Philips Flood, w tym modele Flood Audio i Flood Mini, wyróżnia się trwałością, sprawnością i długotrwałym działaniem akumulatorów, które są kluczowe w profesjonalnym sprzęcie.

 

Każda lampa Philips Xperion 6000 Flood oferuje użytkownikowi zoom, pozwalający na wybór między jednorodną, szerokokątną wiązką światła do oświetlania dużych obszarów a skoncentrowaną wiązką doskonałą do szczegółowych inspekcji. Dodatkowo, dzięki funkcji zdalnego sterowania (w modelach Philips Xperion Flood lub Flood Audio), można włączać i wyłączać światło za pomocą prostego machnięcia ręką. Wbudowany system wykrywania ruchu pomaga w ten sposób oszczędzać energię. Wielofunkcyjny uchwyt lampy może być wykorzystywany jako podpora, hak do zawieszenia lub może być przymocowany do dowolnej metalowej powierzchni za pomocą zintegrowanych magnesów.

 

Zdobyte nagrody to dla nasz szczególne wyróżnienie, które podkreśla staranność i innowacyjność projektu serii Philips Xperion 6000 Flood. Opinie klientów, którzy korzystają z lamp Philips Xperion 6000, wydają się potwierdzać zdanie jurorów – mówi Andy Fengchao Guo, Globalny Menadżer Produktu w firmie Lumileds ds. oświetlenia warsztatowego LED.

 

Źródło: Philips

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).