Lampy LEDriving FX od OSRAM | MOTOFAKTOR

Lampy LEDriving FX od OSRAM

W portfolio firmy OSRAM możemy znaleźć 11 różnych modeli lamp drogowych linii LEDriving FX Gen 2 zapewniających pojazdom dodatkowe oświetlenie.

Lampy LEDriving opracowano specjalnie do montażu na autach osobowych, SUV-ach, autach terenowych, pojazdach użytkowych i innych poruszających się w normalnym ruchu. Za sprawą homologacji drogowej ECE można je stosować na drogach publicznych na terenie UE jako oświetlenie uzupełniające. Mają przede wszystkim wspomagać świata drogowe w czasie jazdy. Wszystkie spełniają wymogi norm ECE.

Dzięki wysokowydajnym diodom lampy mogą osiągać zasięg światła nawet do 635 m. Oprawy wyróżnia specjalna konstrukcja reflektora dająca nowoczesny wygląd, a także redukująca efekt olśnienia, zapewniając jeszcze lepszą widoczność na drodze. Zastosowanie takich materiałów jak aluminiowa obudowa i stabilna soczewka z poliwęglanu, sprawia, że lampy są bardzo lekkie, a przy tym solidne i wytrzymałe.

Aktualna oferta serii opraw OSRAM LEDriving FX liczy aż 11 różnych modeli opraw, o różnych właściwościach świetlnych. W zależności od preferencji użytkownika, do wyboru są oprawy o trzech różnych wiązkach światła:

  • Wiązka punktowa (SP – spot) – trzy oprawy typu Lightbar: FX 500, FX 250 oraz FX 125 dają skupioną dystrybucję światła i lepszą widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Zasięg światła może sięgać od 270 do nawet 470 metrów, a strumień świetlny od 1300 do 3930 lumenów.
  • Wiązka combo (CB) – to oprawy zapewniające oświetlenie zarówno blisko, jak i daleko od pojazdu, oferujące zasięg od 320 do 635 metrów przy strumieniu świetlnym nawet do 11 000 lumenów.

Jakość wykonania opraw LEDriving jest bardzo wysoka. Obejmuje je kilkuletnia gwarancja. Całą serię przetestowano i zatwierdzono w klasach ochrony IP IP6K8 i IP6K9K w laboratorium symulacji środowiskowych z certyfikatem DIN pod kątem ekstremalnych wpływów zewnętrznych, takich jak woda, kurz, uderzenia, wysokie i niskie temperatury oraz trwałe wibracje.

Źródło: OSRAM

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).