Lampa warsztatowa LED Shine 360 z gamy Elparts Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Lampa warsztatowa LED Shine 360 z gamy Elparts Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 13/10/2020

W gamie Elparts od Herth+Buss pojawiła się lampa warsztatowa LED Shine 360.

Lampa ręczna LED Shine 360 to nowy dodatek do oferty Elparts. Najważniejszym elementem nowej lampy jest możliwość obrotu o 360 stopni, czyli raz wokół własnej osi. Lampę można również obracać o 90 stopni. Dzięki temu użytkownicy mogą dokładnie dopasować lampę do wymagań oświetleniowych swoich stanowisk pracy.

 

Nowa lampa ręczna ma również wysoką moc świetlną do 900 lumenów i charakteryzuje się solidną konstrukcją. Kąt wiązki wynosi 120 stopni. Wbudowany jest również wskaźnik stanu baterii i naładowania. Kolejny przydatny dodatek: dołączone światło punktowe umożliwia ukierunkowane i bezpośrednie oświetlenie.

 

Dwa rozkładane haczyki oraz dodatkowy uchwyt magnetyczny na podstawie obudowy i z tyłu umożliwiają elastyczne użytkowanie. W razie potrzeby moc światła głównego światła można zmniejszyć o 50%, wydłużając w ten sposób żywotność baterii.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).