Lakiernicze Mistrzostwa Świata na targach Automechanika | MOTOFAKTOR

Lakiernicze Mistrzostwa Świata na targach Automechanika

person Adrian Januszkiewicz 16/05/2019

Automechanika zorganizuje pierwszy międzynarodowy konkurs lakierniczy w historii wystawy we współpracy z DeBeer Refinish, Octoral i SATA.

Profesjonaliści z branży będą konkurować ze sobą na sześciu targach Automechanika na całym świecie, od Anglii po Chiny. Zwycięzcy krajowych wydarzeń udadzą się następnie do Frankfurtu na wielki finał na Automechanika od 8 do 12 września 2020 r.

 

Automechanika Frankfurt będzie pierwszym wydarzeniem, na którym w roku 2020 pojawi się Body & Paint (Dział Lakierniczy) jako niezależna kategoria produktów. Organizatorzy świętują tę okazję, organizując międzynarodowy konkurs – etapy krajowe odbędą się w sześciu krajach.

 

Specjaliści od nadwozi i lakiernictwa będą rywalizować z innymi krajowymi warsztatami, projektując maski samochodu, inspirując się krajem, w którym dane targi Automechanika będą organizowane. Seria eventów zostanie rozpoczęta po raz pierwszy na targach Automechanika Birmingham w dniach 4–6 czerwca 2019 r., a po nich odbędą się konkursy w Johannesburgu, Szanghaju, Dubaju i Meksyku. W każdej lokalizacji panel ekspertów wybierze zwycięzcę krajowego, który następnie uda się do Frankfurtu na międzynarodowe finały. Ponadto odwiedzający targi będą mogli wybrać zwycięzcę decyzją publiczności, głosując na swoich osobistych faworytów podczas wydarzenia i online.

 

Kryteria konkursowe obejmują wyjątkowość projektu, powiązanie projektu z krajem, w którym odbywa się impreza Automechanika, zastosowanie różnych technik (efekty, matowe / błyszczące wykończenie), harmonijną paletę kolorów i rodzaj używanych pistoletów natryskowych , a także względy bezpieczeństwa warsztatu i stosowanie produktów przyjaznych dla środowiska. Prace, które polegają wyłącznie na przenoszeniu lub suszeniu, nie są centralnym punktem tego konkursu.

Rozpoczęcie w Birmingham

Pierwszy etap tego konkursu odbędzie się na Automechanika Birmingham w dniach 4–6 czerwca 2019 r. Przy wsparciu DeBeer Refinish i Octoral jako głównych sponsorów, a także SATA i brytyjskiego NBRA (National Body and Repair Association) różne zespoły warsztatowe będą prezentować swoje projekty na imprezie, oferując odwiedzającym wgląd w tworzenie ich dzieł dzięki zdjęciom i filmom.

Wspaniale jest widzieć kreatywność i artyzm, z jakim lakiernicy podchodzą do swoich zadań. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tej branży i czekamy na to, co pierwsza runda konkursu ma do zaoferowania na Automechanika Birmingham. Wineth Malvar dyrektor ds. Marketingu globalnego - Brand, Channel & Segment, Automotive Finishes Division w Sherwin-Williams

Możesz wziąć udział: Zaprojektuj lub głosuj

Zespoły lakiernicze, które chcą wziąć udział w konkursie powinny przesłać swoje zgłoszenie teraz na www.automechanika.com/competition w wybranym przez siebie miejscu wydarzenia. Sponsorzy wybiorą uczestników i – z odrobiną umiejętności i kreatywności (ponieważ szczęście nie ma z tym nic wspólnego) – można zdobyć zaproszenie na finały we Frankfurcie.

 

Organizator zachęca również gości targów do wzięcia udziału w wydarzeniu przez głosowanie na jego faworytów w trakcie trwania zawodów. Głosowanie rozpocznie się pierwszego dnia odpowiednich targów i potrwa przez 14 dni.

 

Miejsca i daty zawodów:

 

  • Automechanika Birmingham – 4-6 czerwca 2019 r
  • Automechanika Johannesburg – 18-21 września 2019 r
  • Automechanika Shanghai – 3-6 grudnia 2019 r
  • Automechanika Dubaj – 7-9 czerwca 2020 r
  • INA PAACE Automechanika Meksyk – 22-24 lipca 2020 r
  • Automechanika Frankfurt – 8-12 września 2020 r

 

Źródło: Automechanika

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).