Ładowarka Flash CS120 w ofercie Herth+Buss Elparts | MOTOFAKTOR

Ładowarka Flash CS120 w ofercie Herth+Buss Elparts

person Adrian Januszkiewicz 28/10/2019

W gamie produktów Elparts od Herth+Buss pojawiła się nowa ładowarka do akumulatorów - Flash CS120.

Obserwując rynek części nie można przeoczyć stale rosnącego zużycia energii przez nowoczesne samochody. Nawet odczyt pamięci błędów zużywa tyle energii, że nienaruszony i w pełni naładowany akumulator można w ciągu kilku minut rozładować do stanu krytycznego. Zewnętrzny zasilacz z ładowarki może w tym pomóc, nawet przy krótkich przestojach. Pozwala to uniknąć znacznego uszkodzenia akumulatora i elektroniki pokładowej. Ładowarka Flash CS120 (nr art. 95950005), jak zapewnia Herth+Buss, jest idealna do użytku jako:

 

  • ładowarka;
  • źródło zasilania do zasilania instalacji elektrycznej pojazdu podczas prac diagnostycznych i aktualizacji oprogramowania.

 

Ładowarka CS120 ma kabel ładujący o długości 6 m oraz tryb regeneracji. Nadaje się również do akumulatorów litowych.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).